Benim kırmızı farem Corsa B'eeeem :) :)

Nirvana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
balikesirdizayn.com
Benim gözümde bu araba bildiğin otoban faresi ya :) giremediği yer yok. 9 aydır park sıkıntım kalmadı ufacık yere bile sığabiliyor :) Malum öğrenciyiz ufak ufak birşeyler yapmaya çalışıyorum. resimlerin üstlerine açıklaya açıklaya şimdiki fazla bi gelişme yapamadığım aracımı göstereyim sizlere :)

Öncelikle aracı ilk aldığımız günün resimlerini paylaşayım. baya orjinal bi araba oluşuna kapıldım da aldım ben bunu :)

ieb8.jpg

op5g.jpg

Eskiden şahinim vardı onun farlarında bant olduğu için hafiften bi bantlama girişiminde bulundum

ahtu.jpg

pu56.jpg

Arka stoplar orj renginde pendini pek gösteremiyordu bende folyo çektirdim birde sport yazısı yapıştırdım.
2wql.jpg

Bi baktımki muayene zamanı gelmiş hemen yaptıklarımı söktüm gittim muayeneye soktum arabayı geldim. bi tek far ayarım bozuk onuda yaptırsaydım temiz bir muayene kağıdım olacaktı. seneye inşAllah :)
zkdl.jpg

Muayeneden sonra direk eve gelmedim tabi. Hemen aksesuarcıya gidip önlere 1 arkalara 2 numara film çektirdim ve folyolarıda taktırdım. orjinalden farklı olsun diye ordaki jant kapaklarından birinide seçtim taktım.
vvon.jpg

0zlr.jpg

3ymt.jpg

5w7n.jpg

Ön taraf fazla boş gibi geliyordu hep. nette gezinirken bu kaput maskesi ile olan fotoğrafları gördüm ve hemen gittim universal tip kaput maskesi aldım taktık :) bana göre hoş oldu tabi.
9okl.jpg

r4n4.jpg

Bide egzos ucu vardı oda burda ufaktan göstermiş kendisini :)
va2y.jpg

kodr.jpg

bantlar zamanla hoşuma gitmemeye başladı bende söktürdüm far filmi kaplattırdım :)
xvrh.jpg

Yarında amerikan park modülü takıp sinyalleride devreye koyacağım. ha bide baskı balatam bitti onuda yaptırıp yeniliklere devam edeceğim :) önerileriniz veya eleştirileriniz benim için önemli. ileride bu farları söküp bi-xenon yapmayıda düşünüyorum şöyle tek mercekli falan. neyse fazla konuşmayayım iyi forumlar :D :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Maşallah güzel günler de kullan hani derler ya kutu gibi araba bunlar da. ;)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah ben beğendim. Çok özen gösteriyorsunuz arabaya. Kaç model? Kaç KM?

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Cüssesine göre fazla yakar ama çok şeker arabadır,iyi günlerde kullanın:)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah hocam aracına corsalar candır gercekten farların uzerındekı folyoyı sokup fılm yapmanız cok daha ıyı olmuss kazasız belasız kullanın ınsallah :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel temiz araç hayırlı günlerde kullanın :) Fark kaşından vazgeçmeniz yerinde olmuş :) Bi yay+güzel jant,geniş taban lastik + hafif kamber + Bide yan çıkan ucu yanık egzoz + logo iptali hoş olabilir :D

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı günlerde kullan....

Bende ögrenciyim corsam var araba öğrencinin herseyi velinimeti .Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.allah kaza bela vermesin......