ben de Opel'ci oldum sonunda :)

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

İstanbul'da yaşıyorum. 2 teker ve 4 teker kullanıcısıyım :rolleyes: Reklamcıyım falan filan :p

2 ay önce Corolla'mı satarken :sorry:Totoya'dan başka araç beni kesmez diyordum ama 2 gün önce Corsa aldım :eek: iyi mi ettim henüz bilmiyorum dizele alışma sürecindeyim. :cry:

Worth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldin, opel'e katıldığın için emin ol pişman olmayacaksın, heleki toyotadan geldiysen :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foruma hoşgeldin aldığın araç yakın zamanda kendisini sana sevdirecek en çok ta yol tutuş ve yakıt konularında kalbini çalacak

seni ve aracını da CoRsA TEAM e bekleriz

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldinn..

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler...

Aramıza hoşgeldin, opel'e katıldığın için emin ol pişman olmayacaksın, heleki toyotadan geldiysen :)
açıkçası Toyota bugüne kadar hiç üzmedi beni... benzinli araçtan dizele geçiş yaptım bakalım neler olacak ;)

Foruma hoşgeldin aldığın araç yakın zamanda kendisini sana sevdirecek en çok ta yol tutuş ve yakıt konularında kalbini çalacak

seni ve aracını da CoRsA TEAM e bekleriz

yakıt konusunda umduğum gibi olmayacak sanırım... dün fullemiştim bugün tekrar fulleyeceğim bakalım ne yakıyor göreceğiz ;)
fırsat bulur bulmaz gelirim de daha kısası linkini yollasanız CoRsA TEAM'in sevinirim.

bende gülşahd kim diyordum :=)
benim o ben :)