Ben bıktım cosmo bıkmadı ???

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazar günü düğün convoyuna katıldım cosmomla birlikte :):) her neyse batıkentte gittik arabaları park ettik dik yokusta bıraktım arabamı geri geri çıkmak zorundayım aldımgeriye gaz weriyorum araba gazı hiç yemiyo baya bi cebelleştim en sonunda el freni çekip 6 bine kadar gaz werdim öle kaldırım makinaya bağlattım sorun yok sizce neden böyle yapıyo sadece geri viteste bu sorunu yasıyorum :(:(

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tuptemı yaptı benzındemı?

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Sercan satalım şunu alalım sana bi tane siyah Bertone aslanlar gibi bin yahu...!! ;) :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sorunu iyce anlatırsan sorun hakkında fikri olanlar yazar ve artı olarak bu sorularını teknik servis kısmına yazarsan senin için daha iyi olur.. çünkü bu siteye sırf teknik servis bölümünü kullanmak için giren yüzlerce insan var.. saygılar..

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan araba da lpg var mı? Belki ilk gazı ondan yemiyor olabilir eski arabada benimde başıma gelmişti...

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan araba da lpg var mı? Belki ilk gazı ondan yemiyor olabilir eski arabada benimde başıma gelmişti...

abi araba lpg li tüpte yaptı yemiyo gazı tekliyo...

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sorunu iyce anlatırsan sorun hakkında fikri olanlar yazar ve artı olarak bu sorularını teknik servis kısmına yazarsan senin için daha iyi olur.. çünkü bu siteye sırf teknik servis bölümünü kullanmak için giren yüzlerce insan var.. saygılar..

ibrahim abi dik yokusta stop etmiştim arabayı geldim çalıştırdım geriye aldım gaza basıyorum yemiyo 1000 devirde ibre cok az oynuyo yemiyo gazı sonra el frenini çektim yüklendim gaza öle çıktım :(