bekbars nano teknoloji ürünleri

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bekbars nano teknoloji ürünleri

O simdi asker link' Alıntı:
Kendi fikrim bu tür ürünlere para vermek yazık günah bence.Hem boyaya zarar hem cebe..Adam gibi cilalı şampuan yeni araba icin cok cok yeterlidir.

Ego tatmininden baska bsey deil bu tarz işler  031blaa
Kesinlikle yanlış düşünüyorsunuz. Boyaya hiçbir zararı yok; aksine boya ve verniğin üzerinde zararlı her türlü dış etkene karşı bir kalkan vazifesi üstleniyor. Adam gibi cilalı şampuan sadece yıkama için yeterlidir. Zamanla, sadece şampuanla ve sünger ya da mf eldivenle yıkasanız bile kılcal çizikler oluşacaktır ve güneş ışınları da aracınıza oldukça zarar verecektir. Aracınızı nano ürünlerle korumaya almanız durumunda, kullandığınız ürünün kalitesine göre 12-24 ay gibi bir süre korumuş olursunuz. Ego tatmini değildir yani :)

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
forum boya koruma da boya koruma işleten bir arkadaş uyguluyordu
boya koruma oranı yüksek ve kaliteli bir ürün diye biliyorum
aracımı satmasaydım mutlaka uygulamak istediğim ürünlerden bir tanesiydi
tabi bunu uygulamadan önce yüzeyin harelenme ve kılcal çiziklerden giderilmiş olması gerekiyor
bekbars hakkında tamamen olumlu yorumlar okudum uygulama yapan arkadaşlardan
Bekbars ve Nasiol Türkiye'de üretim yapan oldukça kaliteli nano-tech firmaları. Yurtdışında Aquartz ve Gtechniq gibi çok daha kaliteli ve pahalı ürünler var. Uygulamadan önce en önemli sıkıntı ise sizin de söylediğiniz gibi, yüzeyin tüm sıkıntılarından arındırılmış olması gerekliliği. Çünkü Nano ürünler, boya ne durumdaysa aynen onu koruyor...

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nano boya koruması bir nevi şehirlerdeki alt yapı çalışması gibi çok nankör ve gözle görülmeyen bir şey ama çok gerekli boya sağlığı ve ömrü için, ama özellikle suyun boncuklaşma etkisi harika... Gözle görülen tek şey suyun kaporta üzerinde boncuklaşıp kayması hidrofobik etki deniyor bu olaya, bu etki aracın kirlenmesini bile zorlaştırıyor yapılması gereken tek şey araca fırça  sürtmemek, otomatik yıkamalara girmemek...yani mantık boya üzerinde yapışmış bulunan gözle görülmeyen tabakanın boyadan sıyrılmaması,

Aracı mümkün olduğunca basınçlı su makinalarıyla yıkatmak yada yıkamak bu olmazsa yumuşak bir süngerle bol suyla yıkamak.

Ben kullanıyorum çok memnunum özellikle yağmurda diğer araçlardan farklı bir durum oluşuyor ve en önemlisi geçen tavanıma yapışan bir karga pisliği resmen teflon tavadaki yumurta gibi davrandı ve kolayca silindi kurumasına rağmen. ֖n tampona yapışan sinekler de  kolay çıkmaya başladı

Bir daha ki sefere 3k ürününü kullanmayı düşünüyorum 1 yıl sonra

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

Adım Serkan, Bekbars Nano Teknolojik Yüzey Koruma Sistemlerinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Uzmanıyım. Açılan bu konu üzerine siteden haberdar oldum ya da hatırladım diyelim. Uygulama yapmak isteyen merkezlere polisaj ve koruma sistemleri üzerine eğitim de vermekteyim. Yönetici arkadaşların müsaadesi olursa ürünlerle ilgili sorularınızı yanıtlayabilir, varsa yaşadığınız sıkıntılara bildiğim kadarıyla çözüm önerileri sunabilirim. Markası Bekbars olsun ya da olmasın özellikle nano teknoloji ürünleriyle ilgili, belki başka benzer konularla ilgili işleri birlikte halledebileceğimizi düşünüyorum.

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bekbars link' Alıntı:
Adım Serkan, Bekbars Nano Teknolojik Yüzey Koruma Sistemlerinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Uzmanıyım. Açılan bu konu üzerine siteden haberdar oldum ya da hatırladım diyelim. Uygulama yapmak isteyen merkezlere polisaj ve koruma sistemleri üzerine eğitim de vermekteyim. Yönetici arkadaşların müsaadesi olursa ürünlerle ilgili sorularınızı yanıtlayabilir, varsa yaşadığınız sıkıntılara bildiğim kadarıyla çözüm önerileri sunabilirim. Markası Bekbars olsun ya da olmasın özellikle nano teknoloji ürünleriyle ilgili, belki başka benzer konularla ilgili işleri birlikte halledebileceğimizi düşünüyorum.

Ben 2k koruma ürününüzü kullanmıştım çok memnun kaldım, 6 olmasına rağmen hala etkisi devam ediyor, ayna etkisi ürünü merak ediyorum doğrusu :)
Selam

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

ulkm link' Alıntı:
Ben 2k koruma ürününüzü kullanmıştım çok memnun kaldım, 6 olmasına rağmen hala etkisi devam ediyor, ayna etkisi ürünü merak ediyorum doğrusu :)
Selam

Memnun kalmanıza sevindim. 2K ürününün Almanyadaki üretici firma garanti beyanı 2-3 yıl ya da 40.000km dir. 7 yıldır var olan bir ürün olarak bu yıllar boyunca 1 ay sonra etkisi geçti diyeni de gördük, 2 yıl oldu tekrar uygulayacağım diyeni de fakat kendi uygulamalarımızın tamamında 1 yılı aşkın süreyle ürünün görevini yerine getirdiğini tecrübe ettik. Dolayısıyla bekbars sitesinde "2K Boya Korumanın yüzey üzerinde yarattığı etki 1 yıl ya da daha uzun süreyle devam eder." ibaresi yer alır. Koruma istasyonlarında bu ürün için verilen garanti süresi 18 aydır. 6 Ayda bir ücretsiz bakım yapılır. PH7 ile temizlik ve Nano Şampuan ile yıkama gibi.

Ürün Dış Etkenlere Karşı Dayanıklılığı ve Ömrü bir çok şeye bağlıdır!
1. Kullanıcının aracını fırçayla yıkatmaması
2. 12ph üzerinde kimyasallarla yıkanmaması
3. Uygulama yapılmadan önce aracın durumu örneğin 0 km araca yapılan koruma ile boyasında işlem yapılan (çizik giderme vb) araçlarda dayanıklılık ve ömür farklılık gösterecektir.
4. Araçların markaları. Boya sertlik dereceleri yüksek olan araçların korumaları daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olur.
5. Metalik ve opak boyalarda da koruma farklı dayanım ve ömür gösterir.

Fakat tüketicinin doğru kullanımında hiç bir nano teknoloji ürününün 1 yıldan önce etkisini yitirmesi beklenmez. Tabi hava şartlarının anormal olduğu çok farklılık gösterdiği yerler ve yapılan km hariç.

Ayna Etkisi çok iyi bir ürün, koruma faktörü yüksek değildir. Ama uygulanması çok kolay ve parlaklık derecesi çok iyidir. Az miktarda kullanılır. Silikon ve wax içermez. Düzenli olarak kullanımı faydalı olur.

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

ulkm link' Alıntı:
Geçenlerde aracıma bekbars nano 2k koruma uyguladım, çok memnun kaldım, özellikle su tutmaması, parlaklığı ve en önemlisi kuş pisliği artık yapışmıyor :) sevindirici.

Parlaklık olarak nano koruma mucizeler yaratmıyor araç ne kadar parlaksa onu devam ettiriyor ama koruma müthiş...
Vakit olursa fotoları koyarım yanlız aracım beyaz çok bakınca anlaşılmıyor

Aracın beyaz olması sizi yanıltmış sanırım. 2K ciddi bir parlaklık yaratır. Özellikle siyah araçlarda çok net fark edilir. Parlaklık araç da yapılacak işlemlere göre değişecektir. Sonra açıklayacağım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konuyu açan kişi olarak siyah aracım için önümüzdeki bahara görüşmek üzere. ankara'da uygulama yeriniz var değil mi?

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

hllb link' Alıntı:
konuyu açan kişi olarak siyah aracım için önümüzdeki bahara görüşmek üzere. ankara'da uygulama yeriniz var değil mi?

Evet, Ankara Yenimahalle de Acity AVM yanında yıkama yapılmayan özel bir merkezimiz var. Ürünleri ve uygulamaları görmek isteyen tüm arkadaşları bekleriz. Yolu oradan geçenleri de mutlaka çaya bekleriz. Sevgili ortağım Uğur Berik yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle gelen arkadaşlara yardımcı olacaktır. Selamlarımı iletiniz. Yapılan işlemlere servis.bekbars.com dan bakabilirsiniz.