Bekbars dan Selamlar

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bekbars dan Selamlar

hoşgeldiniz.

açık konuşmak gerekirse. aracıma zr53 uyguladım ve gerçekten çok memnun kaldım. bekbars ta aklımdaydı ama hem fiyat olarak daha uygun olduğu için hemde uygulama tek olduğu için zr53 u tercih ettim.
sizden ricam piyasadaki diğer urunlerden farklılığınız nedir ? neden sizi tercih etmeliyizi ֖RNEKLERLE açıklayabilirmisiniz. şimdiden teşekkür ederim. 

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

eketen link' Alıntı:
  Sn.Serkan 

Forumumuza hoş geldiniz. şahsen çok merak ettiğim bir ürünün yetkilisini aramızda görmek çok güzel. Keyifli ve faydalı paylaşımlar yaşayacağız sizinle. Tekrar hoş geldiniz. :)

Teşekkür ediyorum ve yakında Kastamonu Merkezde bir uygulama servisi açma planımız var. Daha doğrusu şu an ki kiracının çıkmasını bekliyoruz diyelim.

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

cemyk link' Alıntı:
hoşgeldiniz.

açık konuşmak gerekirse. aracıma zr53 uyguladım ve gerçekten çok memnun kaldım. bekbars ta aklımdaydı ama hem fiyat olarak daha uygun olduğu için hemde uygulama tek olduğu için zr53 u tercih ettim.
sizden ricam piyasadaki diğer urunlerden farklılığınız nedir ? neden sizi tercih etmeliyizi ֖RNEKLERLE açıklayabilirmisiniz. şimdiden teşekkür ederim. 

Teşekkür ederim. Hemen soru beklemiyordum.

Nasiol iyi bir firma. ֜rünleri de gayet güzel. Metal coat olan ürünleri bizim BMP ile çok benzer niteliktedir. ֜rünlerin her ikisi de bir çok alanda kullanıma uygundur. Boyalı yüzeyler, jantlar, krom, paslanmaz çelik, plastikler vb. Fakat 2K ve 3K çok farklıdır. Sertlik düzeyleri, parlaklık düzeyleri, kalıcılıkları çok daha iyidir. ZR53 ürünü için bazı forumlarda okuduğum kadarıyla uygulama esnasında bazı arkadaşlar ciddi sıkıntılar yaşamışlar. ֜rünün çizik oluşumuna karşı oldukça iyi bir direnci var. Bizzat uyguladım ve test ettim. Yalnız gerçek bir nano ürünü değil. Yüzey üzerinde yarattığı tabaka kalın, belki aquartz'a vb ürünlere benzetilebilir. Zaten bu kalınlık sayesinde de çizilmelere direnci yüksek. Gerçek bir nano koruma yüzey üzerinde 100 nanometre den daha büyük kalınlık yaratmaz. Nasiol'un Glass Shield i ya da Metal Coat ı gibi ya da Bekbars ın CS ve BMP Hidrofob Extra ürünleri, 2K ya da 3K Boya korumaları gibi. Bu arada Bekbars 3K ürününün 3. bileşeni de yüzey üzerinde daha kalın bir tabaka yaratır fakat zr53 ile benzerlik göstermez.

Piyasa da ki diğer otomobil ürünleriyle kıyaslama yapamam, nano teknoloji ürünleri kendi aralarında kıyaslanmalı diğer cila ürün ve markaları ile kıyaslama yapmak doğru değil. ևünkü ürün nitelikleri çok farklı. Nasiol, Bekbars, Nanoreflex, Nanotek, Nano-h ya da yurtdışı firmalarından Nanoproofed, percenta, nanogate, nanolux vb. firmalar ve ürünleri kıyaslanabilir. Tüketici olarak memnun kalınan ürün ve firma hangileriyse iyi olanlar onlardır diye düşünürüm.

Bekbars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bekbars.com

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoşgeldiniz verdiğiniz linkteki konuyu açan benim. epey ilgilenmiştim ama sonra kaldı. artık önümüzdeki bahara kısmetse.