Bazen mars almama

mstfaozen.1995

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim simdi arac 99 model 1.4 gls corsa otomatik vites. Arac bazen calismiyo "p" den cikartip "n" ye cekiyosun bazen calisiyo bazen ondada calismiyo arac calistiktan sonra vites gecislerinde felan sıkıntıyok sadece calistirrken boyle bisey yapiyo ben vites kutusu felan diye dusunuyorum ama sanzumandanda korkmuyo degilim yardimci olabilirmisiniz

KavacıkOpel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim simdi arac 99 model 1.4 gls corsa otomatik vites. Arac bazen calismiyo "p" den cikartip "n" ye cekiyosun bazen calisiyo bazen ondada calismiyo arac calistiktan sonra vites gecislerinde felan sıkıntıyok sadece calistirrken boyle bisey yapiyo ben vites kutusu felan diye dusunuyorum ama sanzumandanda korkmuyo degilim yardimci olabilirmisiniz
Merhaba, vites konumu ile ilgili olsa mars basmaz. Sizde durum tam olarak nedir, mars basip calismiyor mu yoksa hic mars basmiyor mu?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KavacıkOpel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, hiç marş basmıyorsa ve marş motoru kömürlerinde bir problem yoksa tespitiniz doğru. Konum bilgisi P yada N olarak beyine gitmezse marşı devreye almaz.

hgorele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha once aynı sorun bir arkadasımda vardı marsa bastıgında hiçbirşey olmuyordu mars dinamosu yada komuru ile ilgili bir sorun cıktı 350 tl cvarında bir masrafı vardı