Bayır yukarı kalkışta koku gelmesi zorlanma

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bugun evimizin garajına çıkarken araba bayağı bir zorlandı.Patinaj çekti esp devreye girdi bi 5-6 sn falan araba yığıldı.Araba yüklüydü 5 kişiydik.Bayağı dik bir bayır.Birde tam bayırda 0 dan kalktığım için bayağı bir zorlandı.Tam bayırın sonunda araba yığıldı.Zar zor çıkartım.Sonrada koku gelmeye başladı yanık kokusu.Sizce ne oldu debriyaj balatasımı zarar gördü baskı balatamı ? Bayağı canımı sıktı ilk defa bu kadar zorlandı arabam.Koku gelmeside bayağı bir üzdü benim sizce ne olmuştur büyük bir zarar varmıdır?

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Önemli bir şey olduğunu zannetmiyorum zorlandıysa gelebilir

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 Kereeeeden Hiç Bişey Olmaz :D :D Dikkat Etmek ve Zorlamamak Lazım Murat Abinin Dediği Gibi Ömürden Çalmışsın Azıcık

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balataları fazla ısıtmışsın diyelim.. Cok zorlamamak lazım.. Her zaman çıktıgın yer sanırım yokuşa gelmeden devrini al öyle çık bağırsın biraz bhse olmaz

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden kolay kolay koku cikmazdı ama yeni balatalarda bi madde artık kullanılmıyor adını unuttum.. Bıraz zorlayınca koku yayılyor

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balataları fazla ısıtmışsın diyelim.. Cok zorlamamak lazım.. Her zaman çıktıgın yer sanırım yokuşa gelmeden devrini al öyle çık bağırsın biraz bhse olmaz

Her zaman çıkmıyorum.Ankaraya geldiğimiz zaman.Ankaradaki evimizin garajına çıkarken oluyor.Daha öncede çıktık burayı ama ilk defa bu kadar zorlandı.Devrini almadan çıkamıyorum.Çünkü ön tampon sürtüyor bayırın başlangıcında onu sürtmemek için yavaş yavaş çıkıyorum o da zorluyor arabayı.