Bayilerde Astra Yok !

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu arada sende eskiden bordo bi astra yokmuydu ben mi yanlış hatırlıyorum uzun zamandan beri girmiyorumda foruma :)

hahah obenim:D astra j 1,3 almıyo kimse heralde ya 1,4 T niyetli gibiyim bakalım

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahah obenim:D astra j 1,3 almıyo kimse heralde ya 1,4 T niyetli gibiyim bakalım

Aynen hem Ankara hem Çağatay olunca karıştırdım demek :D
Eğer alıcaksanız bayilere gidin bakın çünki 1 parti yolda ay sonu gelicek diğer parti bayramdan sonraymış haberiniz olsun

bulursanız kaçırmayın:D
Kardeşim bende fikrimi değiştirdim manuel alıcam otomatiklerin yakıt değeri beni korkuttu hani kitabcıkta yazan gibi 9 falan değilmiş 10un altına inmen çok zor diyorlar, araçlarda dediğim gibi yolda alıcaksan Ankarada sor araştır yoksa İstanbuldaki bayilere ay sonu geliyor araç ama şimdiden çogu bitti ben bile istediğimi sadece 1 bayide buldum acele et derim..

Bu arada fiyatlar 1000-2000 TL pahalı olucak çünki araçlar makyajlı kasa ;)

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende bugun trabzona kadar aradim ve arac bulamadim. Yalniz 1 bayide mahagoni kahve buldum ve kaparosunu yatirarak arbayi aldim sayilir. Sizce bu renk nasil yeni gelecekmis sadece fotograflarini gorebildim.

Acaba begenirmiyim canli gorsem endiseliyim.

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kahveden vazgectim asteroid griye dondum acaba nasil bir renk, kaparoyuda yatirdim.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aynen hem Ankara hem Çağatay olunca karıştırdım demek :D
Eğer alıcaksanız bayilere gidin bakın çünki 1 parti yolda ay sonu gelicek diğer parti bayramdan sonraymış haberiniz olsun

Kardeşim bende fikrimi değiştirdim manuel alıcam otomatiklerin yakıt değeri beni korkuttu hani kitabcıkta yazan gibi 9 falan değilmiş 10un altına inmen çok zor diyorlar, araçlarda dediğim gibi yolda alıcaksan Ankarada sor araştır yoksa İstanbuldaki bayilere ay sonu geliyor araç ama şimdiden çogu bitti ben bile istediğimi sadece 1 bayide buldum acele et derim..

Bu arada fiyatlar 1000-2000 TL pahalı olucak çünki araçlar makyajlı kasa ;)

beyaz istiyordum ama gelenlerde yokmuş vazgeçtik artık şimdi de motoru değiştireyim diyorum:D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
beyaz astra yine yok fiyatlarda 41 bin tl oldu yeni zamla:mad:

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajlandıkları için zam geldi birde ÖTV gelicek daha

scarface24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astreoid grisi nasil bir renktir. Fume ile ayni renk oldugu soyleniyor ama opelin sitesinde kahve tonlar hakim. Kafam karisik. bu konuda acil bilgiye ihyiyacim var