Bayilerde Astra Yok !

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda'da bayilerde Opel çok var hatta Astra J bile çok var ama 1.3 kimsede istemiyorbu motoruki koskoca Odak elinde tek kalan Astra J dizeli 3 haftadır satamadı her aradığımda 1.3 var istermisiniz diyorlar..

Son 2 gündür 2 farklı Opel servisinden Sms geldi Astra Classic kampanyası diye o rapor doğru olabilir belkide 34.100 TL istiyorlar..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bugun Opel Tr ile görüştüm 1 ay içinde İstanbulda olucak denildi.. Çağatay sen İstanbula gelip alabilirsin yakın sana hem giderken denemede yaparsın :) Kampanya olarak belli olmaz ama büyük ihtimal aynı fiyatlar geçerli olucak denildi sanırım herkeze farklı bişey söylüyorlar :D Makyaj olayını sormayı unuttum

gelirse iyi olur corsadan sıkıldım istanbul bursa arası gazı topuklarım kesin:Dbu arada siz düz istiyorsunuz dimi söylemeyi unuttum sanırım bursada kırmızı otomatik vardı son bir tane

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
İstanbulda'da bayilerde Opel çok var hatta Astra J bile çok var ama 1.3 kimsede istemiyorbu motoruki koskoca Odak elinde tek kalan Astra J dizeli 3 haftadır satamadı her aradığımda 1.3 var istermisiniz diyorlar..

Son 2 gündür 2 farklı Opel servisinden Sms geldi Astra Classic kampanyası diye o rapor doğru olabilir belkide 34.100 TL istiyorlar..

o mesajlar banada geldi üretimden kalktı diye biliyorum astra hleri

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelirse iyi olur corsadan sıkıldım istanbul bursa arası gazı topuklarım kesin:Dbu arada siz düz istiyorsunuz dimi söylemeyi unuttum sanırım bursada kırmızı otomatik vardı son bir tane

Yok otomatik düşünüyorum ama beyaz..

Babamla anlaşma yaptık :) iki araba park sorunu çok oluyor bi arabada anlaşalım onu alalım dedik şimdi kırmızı 50 yaşında adama pek gitmez :D bide tam olarak orjinal binmem heralde Astraya :)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada sende eskiden bordo bi astra yokmuydu ben mi yanlış hatırlıyorum uzun zamandan beri girmiyorumda foruma :)

merdo06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h lerin dizeli artık yok benzinlileri devam ediyor üretilmeye sebebini sorduğumdada dizellerin havayı çok kirlettiğini artık testlerde geçerli ölçüm değerlerini alamadığını söylediler ama yıllarca sattınız bu motorlu araçları çok komik değil mi:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
astra h lerin dizeli artık yok benzinlileri devam ediyor üretilmeye sebebini sorduğumdada dizellerin havayı çok kirlettiğini artık testlerde geçerli ölçüm değerlerini alamadığını söylediler ama yıllarca sattınız bu motorlu araçları çok komik değil mi:)

corsadada aynı motor yok mu hala satılıyor o