bayiler ve onların satışcılarıyla yaşananlar

• Konuyu başlatan yaramaz06
  • Başlangıç tarihi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: bayiler ve onların satışcılarıyla yaşananlar

valla ben balıkesir tınaz dan arabayı alırken parayı verdim dekont aldım birde muhasebe müdüründen imzalı kağıt aldım arcın parası teslim alınmıştır diye  ;D

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen kardeşim dediğim kişi o adam.

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
valla ben balıkesir tınaz dan arabayı alırken parayı verdim dekont aldım birde muhasebe müdüründen imzalı kağıt aldım arcın parası teslim alınmıştır diye  ;D
Ben bankadan havale yaptığım için öyle bir şansım olmadı maalesef,arabayı Amasya'dan bağladım kaporayı gönderdim ana parayı teslimata yakın yolladım Amasya'dan.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

umut7105 link' Alıntı:
Ben anlamam dekont mekont kardeşim ben gözümle görecem hesapta demez mi.

Bu cümlesi yakışık almamış pek. Biz bayi olarak onlara nasıl güvenip de zor kazandığımız parayı teslim edip istediğimizi aracı getirecekler diye güveniyorsak onların da biraz bize güvenleri olması lazım.

Tüm kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, adres bilgilerimizi veriyoruz sonuçta. Dolandırıcılık yapacak değiliz; parayı hesaba geçirmeden araba teslim almayaca gelecek kadar...

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

umut7105 link' Alıntı:
o dur abi baskası olamaz cunku orada bır o adam var meymenetsiz herif  çekiççç

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=umut7105 link=topic=935.msg18340#msg18340 date=1300803512]
o dur abi baskası olamaz cunku orada bır o adam var meymenetsiz herif  çekiççç
[/quote]
3bravvo

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

arkadaslar su kesınlıkle yanlıs anlasılmasın fıyatı ındırmedıgı ıcın degıl kesınlıkle bahsettıgım adamın tavırlarından dolayı.sonucta ılk defa sıfır araba almıyorum sunu soylese ındıremıyoruz fakat sıze atıyorum kavucuk pas pas hedıye edelım ne bılıyım ucretsız cam fılmı cektırelım deyıp gonlunu alsa musterının ıstedıgı parada verılır ama satısta uslup cok onemlı.o tavır karsısında baska bayıde 1000 lıra fazlada olsa o araba 1000 lıra fazla verir baska bayıden alırım abii  bu kadar net

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam Arkadaşlar,
Sonuçta her eğitim seviyesinden her türlü insanla karşılaşmak mümkün.
Fakat bahsettiğiniz şahıs hakkında sert ifadeler kullanmak, her ne kadar haklı olsak da, kulağa pek hoş gelmiyor.Şikayetimiz varsa ilgili mercilere iletiriz, gereğini yaparlar.Karşıdaki insan da ekmek parasını kazanmaya çalışan bir insan.

Ben de pazarlık yapmaya sn.drwaverunner ile gittim.Sağolsun beni yalnız bırakmadı, çok iyi de anlattı kendisini, beni, forumu.Satış yönetmeni de bizi oldukça iyi karşıladı, sorularımızı samimiyetle yanıtlamaya çalıştı.Fiyat garantisi olmamasına rağmen risk alıp siparişi verdim.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
ben aracımı iskitler opisden aldım ve son derece memnunum iyikide oradan almısım benımle ilgılenmeleri satıscıların bılınclılıgı arabayla ılgılı sordugum sorulara cevap vermelerı benı tatmın ettı.
Ben de aracımı Opisten aldım. Satış konusunda hakikaten çok çok iyiler fakat servis konusunda ise bir o kadar kötüler maalesef. Serviste de çok iyi davranıyorlar müşteriye ancak hiç bir sorunu bırakın çözmeyi tespit bile edemiyorlar.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,
Sonuçta her eğitim seviyesinden her türlü insanla karşılaşmak mümkün.
Fakat bahsettiğiniz şahıs hakkında sert ifadeler kullanmak, her ne kadar haklı olsak da, kulağa pek hoş gelmiyor.şikayetimiz varsa ilgili mercilere iletiriz, gereğini yaparlar.Karşıdaki insan da ekmek parasını kazanmaya çalışan bir insan.

Ben de pazarlık yapmaya sn.drwaverunner ile gittim.Sağolsun beni yalnız bırakmadı, çok iyi de anlattı kendisini, beni, forumu.Satış yönetmeni de bizi oldukça iyi karşıladı, sorularımızı samimiyetle yanıtlamaya çalıştı.Fiyat garantisi olmamasına rağmen risk alıp siparişi verdim.
Burada egıtım sevıyesının hıc bır ılgsı yok egıtım sevıyesı ne olursa olsun uslup usluptur ben yasadıgım olayı sızle paylastım sert ıfade kullandıgıma ınanmıyorum.Ayrıca bızde tıcaretle ugrasıyoruz sonucta bundan ekmek yıyorsak , kucuk dagları bız yarattık edasında olmamamız gerektıgıne ınanıyorum ve bu benım ısımse bunun geregıde musterı memnunıyetı ıse o zman konusmayı ogrenmem  ve işimın geregını yerıne getırerek ınsanlara karsı saygılı olmayı onları kırmadan işimi yerıne getırmem gerektıgını bılmem gerek dıye dusunuyorum. bıde su acıdan dusunun aynı durum ıle sız karsılassanız acaba tepkınız ne olurdu.herkes yasadıgı olay karsında ona gore yorum yapar kı buda ınsanın dogasıdır.