Bayi MTV yi ödememiş

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bayi MTV yi ödememiş

Ödenmemiş olsa ruhsat işlemleri yapılamaz mutlaka ödenmiştir

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Bayi MTV yi ödememiş

Bayi mtv yi ödememiştir, panik yapmaya gerek yok. Aynısı ben de oldu ibr ay sonra bayiye gidip ödemelerini istedim ödediler. Mutlaka bayiye gidip ödemelerini isteyin. Tabi mtv yi ödeyeceklerine dair almadan önce konuşmuştunuz değil mi?

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayiler mtv'yi genelde anlaştıkları iş takipçilerine ödettirirler. Aralarındaki alacak verecek durumuna göre iş takipçileri mtv'yi öder. Bu uzun bi süre alabilir. Cezai durum olsa bile faizi aralarında hallederler. Ben aracımın mtv'si alındıktan 1 ay sonra ödenmişti.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde bildiğim kadarıyla bayilerin verdiği fiyatlara MTV dahil değil. MTV'yi sizin ödemeniz gerekiyor.  ::)
Ben aracımı aldığım zaman Haziranda teslim edilecek olmasına rağmen, danışman arkadaşın uyarısıyla Temmuz MTV'sinden yırtmak için araç işlemlerine temmuz ayında başlamıştık. Aracıda Temmuz'un ilk haftası teslim almıştım.  :)

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Benimde bildiğim kadarıyla bayilerin verdiği fiyatlara MTV dahil değil. MTV'yi sizin ödemeniz gerekiyor.  ::)
Ben aracımı aldığım zaman Haziranda teslim edilecek olmasına rağmen, danışman arkadaşın uyarısıyla Temmuz MTV'sinden yırtmak için araç işlemlerine temmuz ayında başlamıştık. Aracıda Temmuz'un ilk haftası teslim almıştım.  :)

Aslında bu durum sizin bayi ile yaptığınız pazarlığa ve bayinin genel tutumuna bağlı. Mesela ben 2012 sport still paket 1.3'ü vergiler ve tescil masrafları içinde 52.750'ye almıştım. Aslına bakarsanız mtv'yi öderiz dese bile bayinin cebinden bir şey çıkmıyor. Faturada oynamalarla vergi kompanse edilmiş oluyor. Ben yüklü miktarda indirim aldım aracı alırken ama fatura bedeli eksikti.

Dolayısıyla mtv için bayiye baskı yapabilirisiniz. aracı almadan önce bu konuda anlaşın. Onlar zaten bi şekilde o ücreti bi yerlerden çıkarırlar.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtv yi anlaşmadıysan sen ödersin