Batum da ustası olan var mı?

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.
Batum da Opel Astra F kasaların her türlü yedek parçası bulunduğu söyleniyor. Üstelik GM ürünler varmış ve fiyatlar çok uygunmuş. Bilgisi olan veya gidip gören bilen duyan var mı? Bu arada Air Ride (havalı süspansiyon) batumda yaptirmak daha mı ucuza gelir. Bu konuya yardımcı olabilecek olan var mı ?
:confused:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hayır Batumda işçilik kalitesi kötü, fiyatlar da bedava değil. Astra J parçaları yok, buradan ben yolluyorum. Diğer araçlar dediğiniz gibi dolu, çok ucuza parça, araba alabilirsiniz ama montajı geçin bu tarafta yaptırın.

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır Batumda işçilik kalitesi kötü, fiyatlar da bedava değil. Astra J parçaları yok, buradan ben yolluyorum. Diğer araçlar dediğiniz gibi dolu, çok ucuza parça, araba alabilirsiniz ama montajı geçin bu tarafta yaptırın.

yani batuma gitsem astra f kasa nın ürünlerini kolaylıkla bulabilirim ama montajlamayı Türkiye'de yaptırmalıyım. doğru anladım sanırım.

ama parçaları kapıdan Türkiye'ye nasıl geçireceğim ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
yani batuma gitsem astra f kasa nın ürünlerini kolaylıkla bulabilirim ama montajlamayı Türkiye'de yaptırmalıyım. doğru anladım sanırım.

ama parçaları kapıdan Türkiye'ye nasıl geçireceğim ?

Parçasına göre değişir. Basit şeyleri orada hallet. Arızalı ise değişirsin hem. Çıkma üründen bahsediyoruz. 0 Gm ürünleri, Türkiyedeki gibi parçacılar yok, Opel getirtiyor, ben buradan daha ucuza gönderiyorum ki, adamlar benden parça istiyor sürekli. Termostattan, ateşleme bobinine hatta polen filtresine kadar ben gönderdim. Çıkma da iş farklıdır elbet orada araç bedava fiyatına.

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçasına göre değişir. Basit şeyleri orada hallet. Arızalı ise değişirsin hem. Çıkma üründen bahsediyoruz. 0 Gm ürünleri, Türkiyedeki gibi parçacılar yok, Opel getirtiyor, ben buradan daha ucuza gönderiyorum ki, adamlar benden parça istiyor sürekli. Termostattan, ateşleme bobinine hatta polen filtresine kadar ben gönderdim. Çıkma da iş farklıdır elbet orada araç bedava fiyatına.

Anladım abi. Peki sana son bir sorum olcak. Benim araba 1.6 motor. 4.2.1 headers attirsam arabaya performansta bir artis yakalarmiyim. Gerek varmi boyle birseye ? Bilgin varsa yardimci olursan sevinirim :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
irmscher headers ile dyno ile test ettim 2.0 Vectrada. 4 küsür beygir fark etti. Original olmayanlar da ustaya kalmış, mühendisliğini, hesaplamasını nasıl yapıyorsa.

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır abi teşekkür ederim :)