Başlık TV - Sizce bu ürün Nasıl?

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıda resimlerini verdiğim ürünü almayı düşünüyorum özellikleri gayet iyi gibi geldi fiyatı da...Aracıma bu ürünü alıp sadece çakmaklığa portatif bir kablo ile bağlamayı ve uzun yollarda oğlum için takmayı düşünüyorum, sizce nasıl arkadaşlar...

842468001_3.jpg

842468001_1.jpg

842468001_2.jpg

Teknik Özellikler:

• 7" TFT LCD Monitör
  • USB/SD/MMC/TV/AUX
  • PAL/NTSC Video Sistemi
  • IR Girişi
  • Kulaklık Girişi
  • Uzaktan Kumanda
  • Geniş Ekran
  • 12 V ile çalışmaktadır.
  • MKV dışında diğer formatları desteklemektedir.
  • HER ARACA UYUMLUDUR.
  • Siyah Deri Renktir.
MONTAJI SERVİSTE YAPILMALIDIR. ARAÇ ELEKTRİK AKSAMINA BAĞLANMAKTADIR.

Yanlız son cümle aklımı karıştırdı, dediğim gibi çakmak soketi ile seyyar çalıştırılamaz mı?
http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd-842468001-mobass_mb70_kafalik_monitor_siyah.aspx

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Kafalık güzelmiş
Serviste ilahi bir ortam yok. 12v verdiğin heryerde çalışır.
Demek istediği işi bilmiyorsanız kendi başınıza bağlantı yapıp arabaya yada kafalığa zarar verip beni aramayın.
Ürün muhtemelen ucu boş kablolar ile gelir. ucunda çakmaklık soketi olmaz.
o kabloları çakmaklığın arkasından bağlaman gerekir.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada o ucu boş kabloları takmak uzere bı çakmak soketi alırsın. içini sökersin onları baglar çakmak soketli hale getirirsin.

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tv özelliği var galiba. anten bağlantısı da gerekebilr. ayrıca oto ses sistemine entegre etmek gerekebilir dahili hoparlör yok gibi. 3,5mm kulaklık çıkışı var sadece.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafalık güzelmiş
Serviste ilahi bir ortam yok. 12v verdiğin heryerde çalışır.
Demek istediği işi bilmiyorsanız kendi başınıza bağlantı yapıp arabaya yada kafalığa zarar verip beni aramayın.
Ürün muhtemelen ucu boş kablolar ile gelir. ucunda çakmaklık soketi olmaz.
o kabloları çakmaklığın arkasından bağlaman gerekir.

yada o ucu boş kabloları takmak uzere bı çakmak soketi alırsın. içini sökersin onları baglar çakmak soketli hale getirirsin.

Teşekkürler fikirleriniz için, Portatif kullanmak istediğimden dolayı çakmak soketi alıp ona bağlamayı düşünüyorum bende...Umarım ekstra bir şey istemez...

tv özelliği var galiba. anten bağlantısı da gerekebilr. ayrıca oto ses sistemine entegre etmek gerekebilir dahili hoparlör yok gibi. 3,5mm kulaklık çıkışı var sadece.

Bu hiç aklıma gelmemişti; araçta aux çıkışı var belki onunla halledilir ama olmazsa kulaklıkla idare edeceğiz artık...Belirttiğim gibi portatif olsun istiyorum, çünkü araç daha 1 haftalık...(Malum garanti)

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlık bugün elime ulaştı; fakat kutusuzdu, açtım baktım problem göremedim ve kabul ettim...

Aşağıda resimde görülen (Temsili) kablo ile geldi, fakat aşağıda ayrı ayrı görülen kablo bende bir bütün halde (Aynı uçta 6 soket)

6383cc.jpg

Resimdeki siyah kutuya bağlı kablolara (Siyah-kırmızı) sanayiden 7.50 tlye aldığım çakmak soketini bağlayıp (kırmızı 12 V - siyah topraklama) hemen denedim...

Şimdilik tüm kabloları bantlayıp sadece çakmak soketini açıkta bıraktım onuda seyyar olarak çakmaklığa bağlayacağım...Diğer kabloları zaten nasıl bağlayacağımı bilmiyorum ama garantili aracada bağlamam, nasipse 2 sene sonra...

Harici hoparlör yok, kulaklıkla dinlenebiliyor...Görüntü pek iyi olmasa da oğlumu oyalıyacak kadar yeterli...

Desteklediği formatlar, ilandaki gibi değil; tüm formatları kart içine atsamda sadece; MPG, AVİ, VOB, RMVB'yi destekledi, diğerlerin görmedi....

Memnunmuyum; 5 üzerinden 3-4 puan arası veririm...(Fiyat kıyaslaması gözönüne alınırsa) Başlık tarafı oldukça kaliteli deri bu arada...

Son düzenleme: