BASKI BALATA

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: BASKI BALATA

Hepinize teşekkür ederim.

Baskı balatayı geçtiğimiz Cuma günü değiştrdim. Odak Opele gittim. Toplam maliyet Baskı-Balata-Hidrolik-Sarf Malz. -İşçilik felan 1.485 TL tuttu. Opel kampanya yapmış. Odak bana özel birşey yapmadı. Gürsel Opel ( Eski Ataköy Opel ) o da aynı fiyatı verdi.
Baskı-Balata Seti 550+400=950 TL. 485 TL işçilik ve sarf malzemeleri ve hidrolik yağı. Toplam 1.485 TL.
Siz siz olun Astralarla dik yokuşta durmayın, karşınıza çıkan arabaya çarpın ama durmayın. 1500 Kg lık araba 1.3 motorla yokuşta kalkmıyor kalkınca balata ölüyor. Yokuşta karşınıza çıkan öküze çarpmak daha az maliyetli. Kaskodan yaptırısınız hasarsızlığınız da 1 kademe aşağı düşer o kadar. Birdaha böyle gereksiz bir sorun çıkarırsa en ucuz yolla sorunuhalledip sat kurtul yolunu tecih edeceğim. Avrupanın en iyi otomobili ödülü de olsa daha yanaşmam opele.

kndy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevabınız için teşekkür ederim. Astrayı seviyorum keyif veren güzel bir araç fakat düşük kilometrelerde böyle sorunlar olması insanı araçtan soğutuyor. Sanırım ben de tekrar opele bulaşmayacaklardan biriyim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Hepinize teşekkür ederim.

Baskı balatayı geçtiğimiz Cuma günü değiştrdim. Odak Opele gittim. Toplam maliyet Baskı-Balata-Hidrolik-Sarf Malz. -İşçilik felan 1.485 TL tuttu. Opel kampanya yapmış. Odak bana özel birşey yapmadı. Gürsel Opel ( Eski Ataköy Opel ) o da aynı fiyatı verdi.
Baskı-Balata Seti 550+400=950 TL. 485 TL işçilik ve sarf malzemeleri ve hidrolik yağı. Toplam 1.485 TL.
Siz siz olun Astralarla dik yokuşta durmayın, karşınıza çıkan arabaya çarpın ama durmayın. 1500 Kg lık araba 1.3 motorla yokuşta kalkmıyor kalkınca balata ölüyor. Yokuşta karşınıza çıkan öküze çarpmak daha az maliyetli. Kaskodan yaptırısınız hasarsızlığınız da 1 kademe aşağı düşer o kadar. Birdaha böyle gereksiz bir sorun çıkarırsa en ucuz yolla sorunuhalledip sat kurtul yolunu tecih edeceğim. Avrupanın en iyi otomobili ödülü de olsa daha yanaşmam opele.
Hasan abi opelin debriyaji diger marka araclara nazaranda cok sert insigniada dahil.
Trafikte vay kullananin haline.
Dedigin gibi 1.3 motor yokusta sıkıntı helekide aracta 3-4 kişi varsa

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

BÜLENT link' Alıntı:
Hasan abi opelin debriyaji diger marka araclara nazaranda cok sert insigniada dahil.
Trafikte vay kullananin haline.
Dedigin gibi 1.3 motor yokusta sıkıntı helekide aracta 3-4 kişi varsa
Evet, bunu acı bir tecrübeyle öğrenmiş oldum :) Suyu ısınıyor yavaş yavaş :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Baskı balatanın durumu bu şekilde arkadaşlar. O kadar yanmış ki artık dökülmeye başlamış. Balatanaın bu kadar dayanıksız olması çok acı bir durum maalesef. :(

[img=800x449]http://i.hizliresim.com/YkYmnj.jpg[/img]

[img=800x449]http://i.hizliresim.com/a3Vm9B.jpg[/img]

Görüldüğü gibi üretici : LuK

[img=800x449]http://i.hizliresim.com/8ZVAqk.jpg[/img]

[img=800x449]http://i.hizliresim.com/D2Qpzl.jpg[/img]

kndy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki kaskodan yaptırabilme şansımız var mı ki? Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Ynt: BASKI BALATA

kndy' Alıntı:
Peki kaskodan yaptırabilme şansımız var mı ki? Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Mekanik arıza yada bakımları Kaskodan yaptıramıyorsunuz.