Baskı balata

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle luk marka takmalısınız ayrıca debrıyajın garantısı olmaz ıstersen yarım saatte bile debrıyajı yıyebılırsın acemı bırı dıreksıyona gecerse servıs buna ne garantısı verecek yakmıssınız debrıyajı dıyecek madem ki kıme guvenecegınızı sasırdınız o zaman arabanın basında beklemenız lazım parcanız takılırken ayrıca debrıyajı 350-400 e halletmek varken ne dıye yetkılı servıse 1000-1100 lira bayılacam sonucta servıs aynı malı takıyor sadece onunkinde gm+luk yazıyor digeri gene aynı mal gm si kazınmış oda luk değısen bısey yok...

oldu senin dediğin gibi yaparız bidahakine, birazda debriyaj nasıl kullanılır bilgi verseydin tam süper olacaktı.:rolleyes:

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cabuk bitmiş 120000de bitmesilazımdı cok trafikte kullandın herhalde

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cabuk bitmiş 120000de bitmesilazımdı cok trafikte kullandın herhalde
Ben ikinci el aldim ama ilk sahibinide taniyorum dedigin gibi hep sehir ici kullanmisti. daha beni gotuturde bagirmasi birde debrajin yukardan kavramasi sikinti yaratiyor yoksa daha 5 bin km binerim sorun cikaricagini sanmiyorum.

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani anlasilan oki biz luk marka takdiricaz. benim kucuk sorulara kimse cevap vermemis.
bu 3000 devirdeyken bile bagirmasi sizcede balatadanmi kaynaklanir _?

herkese tesekkurler

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani anlasilan oki biz luk marka takdiricaz. benim kucuk sorulara kimse cevap vermemis.
bu 3000 devirdeyken bile bagirmasi sizcede balatadanmi kaynaklanir _?

herkese tesekkurler

3000 devirde arabanın bağırması debriyaj balatasıyla ilgili değil, manifolta çatlak olabilir hatta katalizator tıkanmış olabilir ekzostlarda sorun olabilir. 3000 devirde zorlanmada hissediliyormu araçta acaba.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
3000 devirde arabanın bağırması debriyaj balatasıyla ilgili değil, manifolta çatlak olabilir hatta katalizator tıkanmış olabilir ekzostlarda sorun olabilir. 3000 devirde zorlanmada hissediliyormu araçta acaba.
debriyaj balatan bitmiş ise kaçırma varsa eğer 3000 devirde bağırma yapar egzost dan olmaz kaçak olsa her zaman bağırır katalik dahil egzost sisteminde tıkanma olsa araç çok çabuk hararet yapar.

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj balatan bitmiş ise kaçırma varsa eğer 3000 devirde bağırma yapar egzost dan olmaz kaçak olsa her zaman bağırır katalik dahil egzost sisteminde tıkanma olsa araç çok çabuk hararet yapar.

kardeşim sen ustasın birilerine yardımcı olmak istiyorsan bildiklerini yazarsın her seferinde benim yazılarımdan alıntı yapmana gerek yok. bende bu yazdıklarımı kafamdan uydurmuyorum, ayrıca alt katta yetkili servis var arkadaşa yardımcı olmak için tel. açıp soruyorum bu neden olur şu neden olur diye. ayrıca debriyaj 3000 devirde motoru bağırtacak kadar kaçırıyorsa zaten o araç rampada çıkamaz derhal seti değişmek zorunda kalırdı.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada herkes birbirine yardimci olmaya calisiyor...
sonucta sadece yazilanlara bakarak sorunu anlamaya calisinca elbette anlasmazliklar olabilir yada daha fazla bilgi istenebilir.
birisi yazdiklariniza birsey eklemek isterse yada yorum yapmak isterse elbette alinti yapacaktir. bence kirici olmaya hicgerek yok. herkes yardim icin ugrasiyor burada...

saygilarimla

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin gittiğiniz özel servis hangi marka seti kullandı bilemiyorum sanki burda özel servislere karşı tavrınız var gibi geldi bana belkide yanılıyorumdur ama şu varki orjinal set LUK matkadır fabrikada bunu kullanır yetkili servisde LUK kullanıyor peki yetkili servisde set tekrar değiştimi özel servisler yetkili servisden daha yumuşaktır müşterisini düşür mesela ben öyle yapıyorum ama sizin yetkili servise git özele gitme demeniz bana acayip geldi her özel servis aynı değildir :D
:good: :good:
KATTILIYORUM SANA ARKADAŞIM BİRDE ARKADAŞLARA Bİ SORUM VAR NEDEN ÖZEL SERVİS DÜŞMANLIĞINIZ VAR ANLAMIYORUM EMEKÇİLERE SAYGI LÜTFEN

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
kardeşim sen ustasın birilerine yardımcı olmak istiyorsan bildiklerini yazarsın her seferinde benim yazılarımdan alıntı yapmana gerek yok. bende bu yazdıklarımı kafamdan uydurmuyorum, ayrıca alt katta yetkili servis var arkadaşa yardımcı olmak için tel. açıp soruyorum bu neden olur şu neden olur diye. ayrıca debriyaj 3000 devirde motoru bağırtacak kadar kaçırıyorsa zaten o araç rampada çıkamaz derhal seti değişmek zorunda kalırdı.
ben sanada yardımcı oluyorum ama sen yanlış anlıyorsun çünki yazdıkların yanlış olduğu için sanada bilgi veriyorum ama sen istemiyorsan o başka:D