Basit TV çözümü ama nasıl?

cemergin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, Fronterama ön tarafa tv taktırmak istiyorum. Malum istanbul trafiğinde bazen radyolar bayıyor.. Şöför ve yanındakinin rahatça izleyebileceği bir şey olmalı.. Ucuz bir çözüm olmalı. Seyir halindeykende tv izleyebilmeliyim. Araçta mevcut Alpine kasetçalarlı radyo ve arkada 6 lı cd changer var. Güzel bir sistem onun için yeni teyp almak istemiyorum. küçük bir lcd ekran ve kaliteli tv tuner ile bu isteğim halolur mu ?
Yalnız şöyle bir durum var tavan ekranları hoşuma gidiyordu, ama bizim arabanın ön tarafına bunu takmam imkansız. Sunroof un kumandası engel oluyor. maşallah opel öyle bir göğüslik tasarımı yapmış ki değişik bir şey yapamıyoruz.. Bu konuda cahilim ve sizlerin çözüm önerilerinizi bekliyorum..

Kokpitin resmi

Düşündüğüm ekran
http://www.sahibinden.com/aracinizd...WQQaXQQ10382293WQQpXQQdisplayitem&keyword=lcd

cemergin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütçe olarak 500 tl civarı düşünüyorum. Ama tabi güzel bi fikir doğarsa biraz daha arttırabilirim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

cemergin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş bey ilginiz için teşekkürler ama bu tip portatif ürün değil, araca sabit, entegre ve enerjisini araçtan alan bir sistemi düşünüyorum.

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazı sadece tv amaçlı düşünüyorsanız harici antenini bağlasanız bile seyir halinde iken rahatlıkla izleyebileceğinizi sanmıyorum, fakat farklı bir video sinyali girip görüntü alacaksanız kullanışlı olabilir.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
trafikte hareket ederken araç içi tv ler çok da iyi çalışmıyor.
sağ güneşliğe takılan lcd lerden kullanıp tv tuner bağlantısıyla olayı çözebilirsin.ama emin ol senin istediğin trafikte radyo yerine tv keyfi olmayacak.çünkü araç içi antenlerle sinyal almak oldukça zor.

selami352

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam Cemergin benim onerim orta havalandirma deliklrini iptal etmek gerekiyor ve bir 2din yer açmak. yoksa motorlu ekranli din teyp takmak:bu model nail ?

intro.jpg

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorlu single-din leri çok mecbur olmadıkca tercih etmeyin. ekran açık durumdayken aracın sallantısından motoru bozuluyor. diğer bi problemde filmlerinin çabuk bozulması. tavsiyem kalorifer deliklerini iptal edip double-din alman. estetik olarakda gözüne güzel görünür....

cemergin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorlu single-din leri çok mecbur olmadıkca tercih etmeyin. ekran açık durumdayken aracın sallantısından motoru bozuluyor. diğer bi problemde filmlerinin çabuk bozulması. tavsiyem kalorifer deliklerini iptal edip double-din alman. estetik olarakda gözüne güzel görünür....

bunu yapabilecek yer tavsiyen varmı istanbulda.. kalorifer deliklerinide tam kapamalı özenli bir usta olmalı..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakmak küllük eldivenlik kısmını iptal etmeyi düşündüz mü?