başınıza gelen en komik olay

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece eve geliyorum trafik polisi cevirdi ehliyet ruhsat derken gayet normal herşey alkol varmı dedi sevmem dedim alkolu arabanın icine egildi uhla dedi dumrul bi ifadeyle yuzune bakıyorum ne dedıgını anlamaya calısıyorum bu arada anlamadım dedim uhla dedi bi daga megerse egilmesindeki neden burnuna dogru uflememmiş demek istedigi ben tabii anladıgımda krize girdim harbi ama koptum ne o aletinizmi yok dedim ama hala gülüyorum baktıkca tabi benim o sırıtmalarıma uyus oldu ya dedim bukadar olur hala aklıma geldikce gülüyorum tabi ark arasında makaramız oldu uhla :D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:D ilginccc :=

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam 2000 yılında önüne aniden direksiyonu kıran bir araca vurdu. Tabi polis falan gelince, alkol testidir falan diye sağlık ocağına gönderdiler. Orda doktor kağıdı külah yapıp içine uflamasını söyledi. Babamda aynen dediğini yaptı. Doktorda sadece külahı kokladı. İşte standartlar bu kadar.

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D :D bide külah olayı olsa orda bayılırdım gulmekten

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bigün çevirme oldu..alkollüyüm ama bir bira bilemediniz 2..Polis ciddi mi ciddi yaklaştı yanıma..Benim de zevzek bir günüm..
Sordu Bana..

- Alkol var mı
- Hocam inan hiç kalmadı az önce bitti.:D

..Sonra ne mi oldu..Polis kahkahayı bastı..Sadece gelirken bir bira içtiğimi isterlerse kontrol yapabileceğini söyledim..Buyurun geçin dedi ve yoluma devam ettim..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bigün çevirme oldu..alkollüyüm ama bir bira bilemediniz 2..Polis ciddi mi ciddi yaklaştı yanıma..Benim de zevzek bir günüm..
Sordu Bana..

- Alkol var mı
- Hocam inan hiç kalmadı az önce bitti.:D

..Sonra ne mi oldu..Polis kahkahayı bastı..Sadece gelirken bir bira içtiğimi isterlerse kontrol yapabileceğini söyledim..Buyurun geçin dedi ve yoluma devam ettim..

hahaha cevabını sevdim. ama her polis aynı tepkiyi vermez.

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
külah olayı gayet hijyenik kutluyorum buluşu türk mucit yarışmasına felan katılabilir sevgili doktorumuz:good:

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
alkollü direksiyona asla geçmem ama o aptal çubuğu üflemekten de nefret ederim.polislerde o çubukların boşa heba olmasını istemiyor olacakki ne zaman alkol çevirmesine girsem az önce karşı şeritten geçiyordum alkol alsam dönüşte neden burayı kullanayım derim onlarda buyrun devam edin der hep.bir gün tek yönde çevirirlerse ne derim bilmiyorum

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bigün istanbuldan ankaraya dönüyorum nilüfer le.otoban gişelerinin yaklaşık 1km ilerisinde hızlanmış giden otobüsümüzü durduran polise şöför inmedi muavini yolladı.muavin birkaç dakka sonra şöförün yanına geldi
şöför:ne istiyomuş gene?
muavin:top kekiniz varmı dedi bende verdim:)

bu olaydan sonra bi biskrem versem reklamı çıkmıştı,sanırım topkek ten çaldılar :):):)