Başına gelen varsa yardım lütfen!!!

Wodoo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip bey teşekkür ederim 4 saat uğraştı elektrikçiler 5 ayrı elektrikçiye gittim merkezi kilit çözülmedi.hatta arka kapılardan kontrol sağlanamıyor.anahtarları bozuk dendi.önden kontrol edebiliyorum ama dediğim gibi merkezi kilit ne anahtardan ne de araç içinden çalışmıyor. Sadece şöför tarafını kilitliyorum diğer kapılar açık. Çorum Opel yetkili servisinden randevu aldım.pazartesi gideceğim bakalım.hayırlısı artık yani hiçbir elektrikçi anlam veremedi.beyin sağlam sigortalar sağlam elektrik gidiyor ama laptop bağlandığında sadece merkezi kilit arızası sürekli diye uyarı veriyor :(( kapılarım Pazartesi’ye kadar açık

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Komplike bir arıza değildir diye düşünüyorum bir yerde ince bir nüans var ama nerede... İnş. serviste hızlıca çözerler hocam.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Kapı üstlerindeki hacı murat usülü kilit düğmelerinden kapıları tek tek kilitleyin diycektim ama h kasada yokmuş malesef. Gerçi malesef mi diyeyim, iyi ki yokmuş mu diyeyim bilemedim. Bizim astra j kasalarda var. Çok çirkin duruyor, kolum takılıyor bazen ve hep gereksiz bulmuşumdur ama işe yaradığı da oluyormuş demek ki.
4-pcs-ABS-En-Plastique-Porte-Int-rieure-De-Verrouillage-Broches-Pins-Cover-Version-Pour-Opel.j...jpg
Size çok geçmiş olsun, inşallah hızlıca ve minimum masrafla çözülür sorununuz.

Wodoo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla beyler sanırım yetkili servis hiç uğraşmayıp beni yarım saat içinde gönderecek merkezi kilit beynini değiştirip piyasanın 1,5 katı da fiyat vererek aynı zamanda da sorunu çözmüş olarak beni göndereceği kanısındayım.bilgilendirme yapacağım buradan değerli dostlarım

Wodoo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar sorun Çorum yetkili serviste 3 saat uğraşı sonucunda çözüldü. Ön şoför kapı eşliğinden arkaya uzanan kablo kanalının içinden bir kablodan şase yaptığı ortaya çıktı. Sorun düzeldi şu an bir sorun yok şükür. Bir de bakım yaptırdım buji değişimli olan.inşallah sorunsuz binerim.bütün dostlara da kazasız belasız sürmeyi nasip etsin Allah.katkı ve yardımlarınız için çok teşekkürler...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sorunun çözüldüğüne çok sevindim hocam. Servise özel olarak teşekkür etmelisiniz bildiğiniz detaylı çalışarak arızayı bulmuşlar. Bu zamanda böyle ustalar bulmak zorlaştı. Hayırlı geceler diliyorum.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ee çorum orası :)

ArasAsil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, probleminizi çözmenize sevindim ancak aracı elektriksiz kilitleme yöntemi mevcuttur. Ekteki görselde anahtar ile kapıları tek tek kilitleyebilirsiniz. Bilmeyen olursa diye not düşmek istedim. İyi forumlar.Untitled-1.jpg