Başın Sagolsun Mehmet Gazihan

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet başın olsun allah geride kalanlara sabır rahmetlinin mekanını Cennet eylesin bilirim acını tarif edilemez sanki büyük bir boşluk olur bir tarafında geçen sene 26 Mayıs ta bende babamı kaybettim inanırmısının hala şaka gibi geliyor hala alışmış değilim sanki anneme her gittiğimde babamda gelecek gibi oluyorum ama istesende gerçeği kabullenemiyosun o kadar gariptirki babamın fotoğraflarına bile bakmaya korkuyorum Mehmet'çim umarım benim yapamadığımı sen yapar ve kendini bu duruma alıştırırsın tekrardan başın sağolsun kardeşim allah sabır versin

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başın sağolsun kardeşim. allah rahmet eylesin.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Sizler sağolun arkadaşlar..Allah sizlere ve sevdiklerinize uzun ömürler, bu acıyıda en gecinden verir inş..

Yusuf, nerden geldiğimizi ve nereye gideceğimizi tereddütsüz idrak ettiğimiz sürece bu yaşananlar çok fazla etkilemiyor insanı..Ama kendi ellerimle defnettiğim halde hala onun telefonu aradığında çalan melodiyi duyunca efendim baba diye açıyorum cebi ):

Allah ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yusuf, nerden geldiğimizi ve nereye gideceğimizi tereddütsüz idrak ettiğimiz sürece bu yaşananlar çok fazla etkilemiyor insanı..Ama kendi ellerimle defnettiğim halde hala onun telefonu aradığında çalan melodiyi duyunca efendim baba diye açıyorum cebi ):

Allah ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..

işte bende bunu diyorum Mehmet bildiğin halde alışamıyosun :(

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. geride kalanlara Allahtan rahmet diliyorum.
sonuçta hepimizin gideceği yer orası ama Allah inşaallah iyi birşekilde gidenlerden eylesin.
tekrar başın sağolsun Allah sabır versin

Prens_Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başınız sağolsun Mehmet Bey Merhuma Allahtan gani gani rahmen,Geride kalanlara sabır diliyorum...