Başımızdan Geçen ilginç Olaylar

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başımdan geçen bi olayı anlatmak istedim :D

Arabamı aldıktan sonra 17" jant taktırdım büyük bi hevesle sonradan çok pişman oldum ama neyse :D Kardeşimin öss sınavı vardı 1 gün öncesinden arabayı yıkamıştım cila attım lastiklere süt sürdüm jantlar zaten göz alıyo parlaklığından araba yanıyo resmen o derece oldu brandayı çektim üstüne sabah sınava yerine gittik kumkapıda bi okul arabayı parkettim sınavın bitmesini bekliyorum içinde dikkatinizi çekiyorum sadece 4 dk uyuya kalmışım saate baktım 11.21 di en son uyandım 11.25 ti saat neyse sıkıldım arabadan indim jantlar yeniya bi bakiyim dedim oda ne sibop kafaları yok :eek: çok beğendiğim bi sibop kafası vardı 30 tl ye almıştım sabah brandayı toplarken üstündeydi sınav için geldiğimiz yerde arabanın yanından hiç ayrılmamıştım 4 dk uyuya kaldığım anda çalmış şerefsizler :Dnası oldu nası aldılar hissetmedim hiç. Dedimki bu adamlar profesyonel okadar insanın içinde benim gibi birinin arabasından çalabildilerse gerçekten adamlar işinin ehli :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sinirimi bozan bir telefon görüşmesi esnasında arabamın yanındaydım.Neyse arabaya bindim işyerime gittim arabadan indim arabanın bagaj kapağı üstünde 3 tane vurma izi.Düşündüm düşündüm o sinirle arabaya 3 yumruk attığımı hatırladım.Arabanın resmen bagaj kapağı vurduğum yerlerden içeri göçmüştü.Tamirci arkadaşım bana ''abi sen sinirlendiğinde sakın dükkana gelme deli kuvveti bu olsa gerek çekiçle zor düzeltiyorum nasıl vurdun sen buraya'' dedi :D Boks yapmak bazen zararlı oluyormuş bunu öğrendim :D

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam beni aradı.Oğlum gölbaşında senin arabaya birşey olmuş dedi.Baba nerden öğrendin dedim.Polis evi aramış dedi.Hanım arabayla gölbaşına okul gidip geliyordu.Hemen acaba birşey mi oldu dedim kaza falan.Hanımı aradım bir türlü telefonu açmadı.İyice kuşkulandım.Okulu aradım.Müdür yardımcısı çıktı hanımı çagırttım telefona.Dedimki arabaya birşey oldumu.Yok sabah park ettim okulun önüne bilmiyorum dedi.neyse git bi bak dedim.Gitti polisleri başında bekliyorken bulmuş.Okuldaki yaramaz öğrencilerden bir tanesi inşaat köpüklerinden 1 tanesini arabanın üzerine patlatmış.Polislerde kurursa çıkmaz diye plakadan araştırıp evin telefonunu bulmuş.Evi aramışlar annemde korkmuş birşey olmuş diye.Neyse tabi bu arada aradan 1 saat geçmiş.Köpük arabanın üzerinde kurumuş.Hanımla tüm öğleden sonramızı üzerindeki köpükleri kazıyarak geçirdik.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bundan 10 sene önce babamın Brava'sı vardı.Neyse arabayı kaçıracam kafaya koydum. :D Gece 12 gibi arkadaşları tek tek evden topladım geziyoruz filan derken kar yağamaya başladı.Saat sabah 5 suları arabanın park yeri duruyor ama kar dindi.Arabayı park ettim.Sonra arabanın üstüne iki kar mar attım ki belli olmasın kafa işte :D....Sabah oldu babam pencereden sigara içerken bende kendi odamın penceresinden bakıyorum arabaya...Tüm arabaların üstü çarşaf gibi kar bizim ki köstebek yuvası gibi :D Bir yerde var bir yerde yok... :D Babamla pencereler arası bakışma yaşadık....Ben usulca pencereyi kapatıp...Yavaştan okulun yolunu tutmuştum :D

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, Köpük olayı bana da oldu. Köpüğü eline sıkıp kaportaya basmış eleman. El boyutu küçük, 10-12 yaşında biri yapmış olmalı. Ve ön kapının orda, yani her inip binerken belli oluyor :(

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, Köpük olayı bana da oldu. Köpüğü eline sıkıp kaportaya basmış eleman. El boyutu küçük, 10-12 yaşında biri yapmış olmalı. Ve ön kapının orda, yani her inip binerken belli oluyor :(

Çok can sıkıcı vallahi sürekli göze batar. Çocuğu tokatlıcan vallahi

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 sene önce patronda 2008 siyah bmw 5.20d vardı araba evinin önünde park halindeyken 3-4 yaşında küçük bi çocuk yerde bi mermer parçası görüyo alıyo eline geçiyo arabanın sağ yanına başlıyo bişeyler yazmaya tabi yazmayı bilmediği için karalıyo patron geldi ama sağda olduğu için görmemiş dükkanın önüne yanaştı bi gördüm resmen harita olmuş siyahın üstüne beyaz öyle sırıtıyoki :D patronda gördü sonra adam kalp krizi geçiriyodu :D arabayı yapyıtıp hemen sattı :D ehehehe

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Köpük patlamış nasıl becerdi çocuk hala anlammıyorum.Arabanın arkasında 10 yerde vardı.Birde minik minik olanlar.Kolay kolay çıkmadı.bazı yerlerde hala belli kalıntıları.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7-8 sene önce abimin 1998 model kırmızı küçücük fiestasıyla içerisi ortalama 90 kg ve 1.85 m. boylarında 5 kişi ile gece eğlenceden dönüyorduk. Aracın içi gece ve kısmen cam filmi nedeniyle görünmüyordu. Arkamızdan hızla gelen içinde iki kişi olan transit bizi sıkıştırdı ve ışıklarda arabanın içini görmeden tabii ki el kol yapmaya başladı. Biz şiddet yanlısı değiliz ama sadece kapıları açtık :) Bir vosvosa sığabilecek fil hesabı. Tabii ki sonrasında o koca transit oldu ferrari :)

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlatayımda gülün

Bir tanıdığım yeni bir hyundai accent almıştı Kendisi konyanın bir ilçesinde sanayici.Arabayı aldıktan 5 gün sonra başına gelen bir olay.Ekmek alıp arabanın ön koltuğuna koymuş ve ön koltuğun camı açıkmış.İnek gelip koltukdaki ekmegi yemek için camdan kafayı sokmuş fakat geri çıkaramamış boynuzu ile arabada tavan döşemesi bırakmamış.Sağ kapı sacı ve aynayıda perte çıkarmış.Abimiz olayı gülerek anlatıyordu. :)