Başımız Sağolsun...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH 'A ,VATANA ,MİLLETE ,BAYRAĞA VE SİLAHA YEMİN OLSUN ,ŞEHİTLERİM GAZİLERİM EMİN OLSUN.TÜRK ASKERİ OLARAK HAİNLERE ,SOYSUZLARA VE SATILMIŞLARA KARŞI MÜCADELEMİZ SON NEFES ,SON NEFER VE SON DAMLA KANA KADARDIR.MÜCADELEMİZ ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMI ALININCAYA KADARDIR.MÜCADELEMİZDE HİÇ BİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ,YILMAYACAĞIZ,YIKILMAYACAĞIZ,BAŞARACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ. EY TÜRK ÜSTE GÖK ÇÖKMEDİKÇE, ALTA YER DELİNMEDİKÇE, EZAN DİNMEZ ,BAYRAK İNMEZ, ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ. ALLAH TÜRK ASKERİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=123097727732255

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay bey samimi ve gerekli bir yazı sonuna kadar katılıyorum.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum..Mekanları cennet olsun.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Bugün Babalar Günü..
Ama onların babalar günü hep buruk.....
Onlarda babaydı,onlarında babası vardı bir çoğuda baba olmaya adaydı..Babalar günüymüş,kimin için, bu ülkede yediyüz bin asker babası aylardır uykuya hasret,bu ülkede ikiyüz bin emniyet mensubunun babası kulağı telefonda sabahı sabah ediyor,şehitliklere bir bakın dağ gibi adamlar buz gibi mezar taşınıı kucaklıyor,babalar günüymüş,bu yürek yangınıyla hangi babalar günü kutlanacak.
Asker,polis çocuklarının gözlerine bir bakın hele,iyice bakın, o korkuyu, o tedirginliği hemen göreceksiniz,ben babamın babalar gününü kutlayabilecekmiyim endişesini hepiniz okuyacaksınız,ya babalarını yitiren minicik yüreklere ne demeli,sen ben elimizde çiçeklerle babamıza koşarken o masum yavruların yüreklerinde ki yangını kim söndürecek,içlerindeki fırtınayı kim dindirecek...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyecek söz bulamiyorum, ruhlari sad mekanlari cennet olsun.yeter artik bitsin su terör..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bana bu ülkede bırakın şehit veya gazi olanı, adam gibi askerlik yapan bir tane siyasinin oğlunu gösterecek biri varmıdır? Şimdiye kadar adamların kendi canları yanmadığı için halen utanmadan siyasi oy uğruna yuvarlak demeçler verip duruyorlar. Vatan millet edebiyatı yapanların, askerleri çok sevdiklerini vurgulayanların, vatan borcu namus borcu diyenlerin bir çoğu paralı askerlik çıkmadı diye kendilerini paralayıp duruyorlar, sahte rapor alıp askerlik görevinden kaçmak için doktor doktor koşuşturuyorlar, paraları olanlar yurtdışı imkanlarını kullanıyorlar, para ile 15-20 gün askerlik yapanlar utanmadan "aslanlar gibi askerlik yaptık" diye koskocaman TC devleti ile dalga geçiyorlar. Bir çok insan iki yüzlü olmuş, vatan görevinden kaçmak için araya hatırlı adamlar koymaya çalışıyorlar, ama bir gerçek var ki olan her zaman garibana oluyor. Şehit ve gazilerin yaşam ve ekonomik profilini şimdiye kadar kaç kişi araştırdı acaba. Yardım amaçlı olarak sınır ötelerine kadar gidenler neden burunlarının dibindeki zor ekonomik koşullarda yaşamaya çalışan şehit ve gazi ailelerini görmezler.

efeeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şehit sayısının çok olması demek terörle bu aralar daha fazla mücadele ediliyor anlamına geliyor kimse umutsuzluğa kapılmasın eğer askerlerimiz birliklerinde yatıyor olsalardı inanın bu kadar şehidimiz olmazdı allah mekanlarını cennet eylesin analarına babalarına ve komutanlarına sabır versin. Ama işin kötü tarafı ne biliyor musunuz bu terör belasını herkes göğüslemiyor dün haberleri gezeyim dedim bir tarafta iki tane haber kanalında analar babalar ağlıyor diğer kanallarda ise mankenler ve ünlülerin bodrumdaki çıplak maceraları sergileniyor şu anda doğuda gerçekten yaşam savaşı var bu savaş devletimizin milletimizin toprak bütünlüğü namus ve şerefimiz için ama ne yazık ki bu özveriyi herkeste göremiyorum bu insanı daha da üzüyor kahramanlarımıza bol bol dua edelim...

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşlerime silah arkadaslarıma Allahtan rahmet ailelerine baş sağlıgı diliyorum onların anaları anamız babaları babamız kardesleri kardesimızdır.Kanları yerde kalmıyacaktır.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az kaldı Az...Sabır bitiyor...

Son düzenleme:

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milletimizin başı sağolsun..çok acı.bizim buradan da var bir şehit..
bundan günler önce parmaklarını İsrailden hesap sormak için sallayıp,gözyaşı döküp,meydanlara çıkanlar hani nerdeler !!!! bu kadar ucuz mu bizim milletimiz,ASKERİMİZ...söylenecek çok ama çok şey var yaa............herkes yaptığından utansın demek gerekiyor ama KİMSE DE YAPTIĞINDAN UTANMIYOR !!!ülkeye sahip çıksınlar!!
nedir bu böyle yaaa....2 gündür haber kanallarını ve haber kuşaklarını izliyorum kaçırmadan..bugün tüm gün bekledik cenaze ne zaman kalkacak diye,askerin yaşadığı köyde gömülmüş,nasip olmadı gitmek..keşke gidebilseydik..ama olmadı..AMA KİMSE ŞUNU UNUTMASIN:::::::.ŞEHİT CAN,BAŞKALARI CANAN....