Başıma öyle bir olay geldi ki!!!

.:R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadşımın başına benzer durum geldi, onun arabasındayken. Yine böyle bir hanzo levye ile aracın üstüne yürüdü, daha vuramadan bizim arkadaşın gözü döndü (çok sakin bir insandır normalde) elinde falçata ile hanzonun direkt boğazına yöneldi, 2 kişi zor aldık o hanzoyu elinden. öyle gözü dönmüştü ki anlatamam, sonradan kendi de inanamadı yaptıklarına... Ardından aldı o levyeyi hanzonun aracında (marea) levye dokunmadık yer bırakmadı, ön ve yan camları indirdi, stopları parçaladı ve o hanzo polis dahi çağıramadı, bence canını kurtardığı için çok şanslıydı!!! Bunlara böylesi gerek!!!

ercuu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum nıce yıllara...fakat neden ole bır hata yaptın sanırım olayın sokundan kaynaklanıyor...devlet ne ıcın var??olayın sıcagıyla en yakın karakola gıdıp amirine gerekni uslubunla anlatıp davacı olabılırdın ....gercı senı anlıyorum bır yonden o anlık telas senı farklı dusuncelere salmıstır cook gecmıs olsun belaya ne kadar da uzak kalmaya calıssak eskıyaya uymamak lazım gelır...tekrar gecmış olsun ...

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli göz yaşartıcı sprey.Bizim bir arkadaş almış koymuş arabasına.Geçen Gar'a giderken Ankara'lı arkadaşlar bilir tam benzinliğin köşeden dönecekken hanzonun biri kırmızıda durmayıp arkadaşın arabasına tampondan vurdu.Adam hem suçlu hem güçlü almış sopayı geliyor,arkadaşım önce spreyi sıktı sonra elindeki sopayı alıp bir güzel dağıttı adamı.Öylece bıraktık devam ettik.Eminim ki bir daha insanlara saldırmayı bırakın kırmızıda bile geçemez.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
En güzeli göz yaşartıcı sprey.Bizim bir arkadaş almış koymuş arabasına.Geçen Gar'a giderken Ankara'lı arkadaşlar bilir tam benzinliğin köşeden dönecekken hanzonun biri kırmızıda durmayıp arkadaşın arabasına tampondan vurdu.Adam hem suçlu hem güçlü almış sopayı geliyor,arkadaşım önce spreyi sıktı sonra elindeki sopayı alıp bir güzel dağıttı adamı.Öylece bıraktık devam ettik.Eminim ki bir daha insanlara saldırmayı bırakın kırmızıda bile geçemez.
ee yine suç islemis oldunuz

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kimileriniz olay neden cereyan etti,bunun altında birşeyler var gibi bana göre "değişik" cümleler sarf ederek beni üzdüler.Diyelim ki öyle bir şey oldu altında restleşme,sert sözler v.s. oldu bir insan canı bu kadar basit mi arkadaşlar sorarım size! İki şahıs gangster tipli,izbandut tabir edilen cinsten.Ben 75 kilo 1.78 boyunda bir insanım bagajımda b.sopam var ama inanın hem olayın verdiği şaşkınlık,hem de gözümün kesmeyişinden dolayı kaçmak zorunda kaldım.Canımı zor kurtardım desem yeridir.Zaten adamın araçtan inmesi,elinde metal cismi olması böyle bir şeye hazırlıklı olduğunu göztermiyor mu? Adli yönden tüm önlemlerimi aldım.Avukat kuzenim ve akrabam var.Nöbetci savcilığa başvurdum.Şimdi avukatım takip ediyor olayı.Yalnız O sebep arayan arkadaşlara söylüyorum; beddua,ah değil stemdir umarım sizin başınıza gelmez bilesiniz!!! Burası Sivas,adamı mert derler ama delidir de bilesiniz. Sebep aramazlar... Muhasebeciyim,26 yaşındayım şirkette çalışıyorum kimseyi tanımam etmem.Sivaslıyım ama 5 senedir burada yaşıyorum.Etliyi tuzluyu pek bilmem.

Doğum günümü kutlayan arkadaşlara tesekkur ediyorum.Çok çok saolun...

Olay aşağıdadır.Kırmızı renkler trafik ışığı.Kırmızı araç benim,diğer renkteki araç şahsındır... Sadece durdu sebepsizce,indi ve saldırdı.!!!

adszmhnz.jpg

Karar ve yorum sizin...

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı direk üstüne sürecektin hocam lastikler herifin üzerinden gececekti.malum trafik kazası!!!!!!!!!!!!...

astra_edition

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burası Sivas,adamı mert derler ama delidir de bilesiniz. Sebep aramazlar...

Karar ve yorum sizin...

Sivas'ta Berat'ın karşılaştığı cinsten o kadar çok olaya rast geldim ki inş. müdürlüğü bırakıp öğrt. olarak memleketim Kayseri'ye tayinle gitmeyi düşünüyorum.

Şöyle derlerdi de inanmazdım. "Şarkışla'dan öte tarafa gitme"

Kendi açımdan şunu söylüyorum. "Ehl-i Sivas Bi Vefa"

Hocam niye öyle söylüyorsun diyenler arasın başıma gelenleri 1-2 saat anlatayım...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı direk üstüne sürecektin hocam lastikler herifin üzerinden gececekti.malum trafik kazası!!!!!!!!!!!!...

Hocam yandan geldi adam,önden gelse inan yapardım ama...

Sivas'ta Berat'ın karşılaştığı cinsten o kadar çok olaya rast geldim ki inş. müdürlüğü bırakıp öğrt. olarak memleketim Kayseri'ye tayinle gitmeyi düşünüyorum.

Şöyle derlerdi de inanmazdım. "Şarkışla'dan öte tarafa gitme"

Kendi açımdan şunu söylüyorum. "Ehl-i Sivas Bi Vefa"

Hocam niye öyle söylüyorsun diyenler arasın başıma gelenleri 1-2 saat anlatayım...

Hocam dediğim gibi az çok bilirsiniz. Beni anladınız umarım burada yaşadığınız için.Adamlar malesef kaba ve görgüsüzler.Açık açık söylüyorum;Sivaslıyım ama hakkın yolu birdir misali.Arabanızı çekemeyen olup çizik atmalar,önünüze kırıp "yürü git işine" diyenler,kazaya karışıp suçunuz bile yokken "suç %100 sizde" diyenler... Üç noktaları isterseniz çoğaltırım ama gerek yok.Dediğim gibi sebep arayan arkadaşlar "umarım sizin başınıza" gelmez.Umarım!!!

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun,ama en iyi kararı verip uygulamışsın....(sopa,job,gaz, vs taşımayı önermiyorum ,çünkü o sopayı,jopu vs yi elinden alırlarsa ..her şey terse döner ne gerek var!).Benimde başıma gelmişti..yolda sollama ,yol vermeme konusu olmuştu,sonra ışıklarda gelip önüme kırdılar,içinden bi ayı indi eliyle çıldırmışsasına cama vurdu kırılmadı neyseki, 1. ve 2. maddeyi uygulayıp yeşil yandığında 4.maddeyi uyguladım...

Bu tarz durumlarda yapılacaklar;

1- arabanın kapıların kilitle-camları kapat
2-arabadan inme
3-arabanın plakasını al
4-kaçman gerekiyorsa kaç.
5-kaza olmuşsa ,1-2 ve 3. maddeleri yaptıktan sonra polisi ara yeri bildir..polis gelince arabadan inebilirsin

Son düzenleme: