Bas Kutusu yardım + tavsiye

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 99 model astra G aracıma bu bagaja konulan kutulardan almak istiyorum sesi açtığımda biraz ortalığı inleten cinsten birazda uygun bişey yapmak istiyorum nerden başlamalıyım ne almalıyım nelere dikkat etmeliyim ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler:help:

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada kampanyaları takip edip jbl 30 cm woofer kompanent seti amfisi ile takım olan kampanyalar işini görebilir...
bu arada orjinal teybememi tesisatı yapacaksın...

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kabine bas uydurmakdansa basa kabin uydur her basım sevdiği iyi çaldığı kabin şekli ve ölçüleri vardır ıyı calsın dıyorsn bas değerlerinde xmax ın 2 katı yap titreşim istiyorsan spl kabin yapman gerek
sende ne bas var

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen bir siteden gt5 aldım (piyasadan daha hesaplı geldi bana) bagajda çalıştırıyorum portlu kabinlerin hacmi daha fazla olduğu için portsuz kabin taktım zaten portsuz 28-30 Lt çekiyor.. bastan aldığım verim mükemmel... yan aynalar ve koltuklar dahil sarsıntı yapıyor iç gıcıklayıcı + bir tane daha takmak niyetim var tabi beslediğin amfide önemli... fotolarım vardır bir baksan anlarsın amfi ve basın fotoları

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kicker ve rockford a bakmadan ve dinlemeden kesinlikle karar verme derim.Maliyeti biraz daha fazla olabilir tabiki.Uygun bişeyler istiyorsan jbl bass+amfi kampanyalı satan yerler var onlarla ilgilen

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioner deh 3950 ana ünite var onun üstüne yapcaz bisiler JBL alcam heralde hesaplı olması gerek cünkü biraz rockford falan aşar beni

grii_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarda arkadaşlarında belirttiği gibi öncelikle basta karar kılıp ardından kutuya geçmen senin için daha sağlıklı olucaktır diğer yandan JBL alıcak isen power serisi yada eski GT4 hatta bulabilirsen GT3 serisi almanı tavsiye ederim

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
portlu kabin ile portsuz arasında dinleyebildiğin ses seviyesinde oyle cok bir fark olacagını dusunmediğim için ben portsuz tercih ettim ( gerci yaptırırken port yoktu elimde diye mecburen oyle yaptrdıydım ya) aracta ki bagaj tasarrufunu dusununce portsuz daha iyi olur...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com