Bas kutulu ses sistemi astra g için yardim lütfen

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soruma yanıt verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;
aracım astra G HB 99 model.
düşüncem , pioneer DEH-4150 almak . ve orginal hoparlörlere ilave olarak bagaja ALPINE SWE 1000 20CM AKTİF SUBWOOFER ( http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=10226&k_id=1414&kn=ALPINE ) kutusunu koymak.
orginal teybi sökmeden vitese yakın yerdeki göze monte edebilirmiyiz pioneer teybi.
bu teyb , anfi ve subwoofer hakkında bilgisi olan varmı .
bagaja subwoofer koyunca bagajı üstündeki konraplak baslar vurdukça zıplarmı.astra hactback de subwoofeer koyan varmı.
cevaplarınız doğrultusunda karar vereceğim.
teybi alınca cengiz arkadaşımızın yanına montaj için giderim yada kendisinden direksiyon kiti satın alıp kendim takarım .
cengiz bey deh-4150 de kit problemi yok değilmi.

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
bu aktif wooferden pek bişe bekleme derim ben, alıyorsan en azından 30cm lik jbl, pioneer gibi ucuz yollu bi woofer bide anfi tamam, zaten bu işe giriyorsan sonu yok onu önceden kabul et. o dediğin boşluğa takılıyor teyp üzerindeki orjinalde duruyor yani, teypdede sonu 50 ile biten modellerde direksiyon kumandası çıkışı yok diye biliyorum, arka panzilot konusuna gelincede hiç birşey olmaz merak etmeyin zaten o panzilotu bagaj kapağı sıkıştırıyor, bagaj kapağını açınca iki tarafda panzilotu sıkıştırmak için tamponu görürsünüz.
şunu söyleyeyim aracın hb olması daha iyi bir bass alman için avantaj

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
myalcin85 teşekkür ederim dostum.
woofer konusunda 30 cm bagajda sıkıntı olurmu diye tereddütüm vardı. birde hazır kutulu diye tercih ettim alpine i. şimdi orginal kutuyu yaptırma problem olursa diye. artı anfi de ayrı yer tutmasın diye hazır kutuyu düşünmüştüm.arabada aynı zamanda LPG de olunca bagaj iptal.

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 kişi okumuş 1 cevap var. çok iyi oran gerçekten başarı pik yapmış

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardeşim bende orjınal pandızotta taktım 1 takım oval pıonneer 460w 1 takım tss 20 bagja 30cm xplod sony portsuz kutu kullanıyorum baas ıyı alıyorum tavsıye ederım bende medefe vardı cıkardım evde duruyor özel yapım peder laf yaptı ondan cıkardım :D:D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Emre ana üniten ok güzel.ama w-r çıkışı yoksa direksiyon kumandası olmayacak.
20 cm lik aktif subdan bas sesi alman çok zor.
birde ses ve görüntü sistemleri başlığında birçok konu var.incelemeni tavsiye ederim.

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihazın wr çıkışı varmış. daha önce direksiyonu takanda olmuş zaten. aktif kutu olarak önerileriniz ne olur acaba

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çıkış olması güzel.
aktif bas olarak pek önerim olmaz.3 yollu infinity modelleri dahil dinleme fırsatım oldu.derin ve sert bir bas sesi alınamıyor.
güçlü bir bas sesi için 30 cm kutu içinde bir bas ve bunu destekleyecek mono bir amfi olur klasik.
alpine olsun diyorsan şuna bir bak:

http://www.eliftuning.com/images_buyuk/27121811360866379.jpg

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bak emre benım aracııma özel yapım gizlı medefe yaptırmıstım cıkardım evde lazım olursa sana ılla bass kutusu koymana gerek yok medefeye de koyabılırsın ılan benım bak işene gelırse yardımcı olurum kardeşim ;)
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=1016581#post1016581