Banka işi filmindeki astra sahnesi!!

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BAKIŞ AÇISI filmindeki astra sahnesi!!

filmin sonlarına dogru parlement mavisi bir astrayla ole bir sahneler warki yemin ederiyorum arabama bidaha aşık oldum her astra sahibinin mutlaka izlemesi lazım!! yok böle bişey: )

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eheheh bende dun dvd alıp ızledım. o darbelere ragmen araba hep sağlam cıkıyordu. fantastik olmuş biraz :D
ama viraj alışlar falan fenaaaa. lütfen evinizde denemeyiniz :D

ahahah bu arada sende muhtelemen iki filmi birden izledin. bende VANTAGE POINT ( Bakış Açısı ) ile karıştırdım. ikisini aynı gun ızleyınce bende oyle oluyor :D

VANTAGE POINT filmi olcak arkadaşım. The Bank Job da astra yok :D eheuehhu
aynı gun aynı anda aynı fılmlerı mı aldık. yoksa biz aynımıyız. bende karıştırdım valla :D

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywah eywah cok saol yaa duzelttim hemen:)) aynen ya 2 filmi arka arkaya izledim karıştırım yaaa :pp cok fena saol walla duzelttigin icin: )) hakkaten tesadufunde bu kadarı:)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakış açısı cok enteresan bır fılmdı. the bank job ıse efsane. yani 1971 de gercek bır olaydan esınlenerek yazılmış bir senaryo. ustaca oynanmış. 2 side iyi filmlerdi.

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmin sonlarına dogru parlement mavisi bir astrayla ole bir sahneler warki yemin ederiyorum arabama bidaha aşık oldum her astra sahibinin mutlaka izlemesi lazım!! yok böle bişey: )

bakış açsındaki astra iyi gidiodu. fakat benim araba onun gibi gitmiyor. aldamayın hızlı cekmi vardır:D:D
hic astra oyle gitmez( gtc hariç:D)

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0turbo 200bg ve idsplus2 varsa gider abi: )))

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 Saat isimli filmi öneririm izlemeyen varsa

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende izledim aynı filmi gayet güzel bir film.O sahnedeki önemli bir nokta da şu: Kovalamacanın sonunda önce kamyona bodoslama dalan daha sonra da kamyonun önünde sürüklenerek bina ile kamyon arasında kalan astradan burnu bile kanamadan çıkan adamımız Barnes, takibine koşarak devam edebiliyor.Filmin sonunda da başkanın kurtarılmasını sağlıyor.Burdan bir kez daha anlıyoruz ki Opel güvenli bir araçtır.Kullanılan aracın opel değil de bir fransız otomobili olduğunu düşünürsek filmin geri kalan sahnelerinde barnes in cenaze töreninden kareler izleyebilirdik. :D

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tam olarak bu