BALIKESİRLİ'ler, BAL-KES ler.. Biz de burada buluşalım...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her zaman bekleriz sercan.. ;)

Merkeze pek uğramıyorum genelde transit geçiyorum ama sakarya mahallesinin oradan bikaç arkadaşım var bi gün onlara uğrucak olursam sanada önceden haber veririm illegal bi buluşma yaparız :) bu kış okul zamanı bazen geliyoduk belki araçları görmüssündür bal rengi 34 plaka 106 bide 10 plaka siyah 206 gtı hafta onları gezmek için geliyorduk..

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merkeze pek uğramıyorum genelde transit geçiyorum ama sakarya mahallesinin oradan bikaç arkadaşım var bi gün onlara uğrucak olursam sanada önceden haber veririm illegal bi buluşma yaparız :) bu kış okul zamanı bazen geliyoduk belki araçları görmüssündür bal rengi 34 plaka 106 bide 10 plaka siyah 206 gtı hafta onları gezmek için geliyorduk..

tamam sercan, haber verirsin öle bi durumda..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayramda bulusma olursa,ve orda olursam kesin gelirm :)Hagi senin araç GSi mi bu arada?

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayramda bulusma olursa,ve orda olursam kesin gelirm :)Hagi senin araç GSi mi bu arada?

ben bayramda balıkesirdeyim orada olan arkadaşlarla bayramlaşırız ;) resimdeki araç bana ait değil zaten kaldırıcam herkes benim sanıyor maalesef 4 kapı benim corsa :D

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakınd abalıkesirli olcaz hatun alamk kolyamı görcez :)