BALIKESİRLİ'ler, BAL-KES ler.. Biz de burada buluşalım...

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.bende katılıyorum balıkesirli olduk.8 sene içinden gelip geçtik 4 yıl uzaklardaydık tayinimiz balıkesire çıktı.artıkın balıkesirliyiz.

Selam crew chief, hoş geldiniz Balıkesirimize.. umarım güzel günler geçirirsiniz burda..

bu arada isim ve yaşı da öğrenirsek hitapta hata yapmayız.. ;) aracınızın da bir resmini koyarsanız trafikte karşılaştığımızda selamlaşırız..

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Balıkesir 'li arkadaşlar. Büyüdüğüm yer 14 senemi geçirdiğim yer :) Ayrılmadan önceki halini çok iyi biliyorum o zamanlar her ne kadar arabam yada ehliyetim olmasa da çok gezerdim :D Şimdi ise geçtiğimiz yaz Balıkesir 'e gelmiştim tekrardan... Meğer ne kadar çok değişmiş oraları evimi bulmakta çok zorluk çektim :( Şimdiden herkese iyi forumlar yazın bir sorun çıkmazsa Balıkesir 'deyim inşallah yüz yüze tanışmak nasip olur.
Herkese şimdiden iyi forumlar

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın 3.Lig Klasman 1 de Balıkesir derbisi var arkadaşlar, Bal-Kes'imiz Bandırma deplasmanına gidiyor, grubunda namağlup liderliğini sürdüren Balıkesirspor'umuzdan 2.Lig yolunda Bandırma'dan da güzel bir sonuçla dönmesini bekliyoruz..

10' a İtaat Et..!!! ;)

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bandırma Maçı,cidden güzel olur.Bandırma,Bandırcam hikayelerini dinlerdik babalarımızdan.
Gençken giderdik ama gurbette olunca zor.Zaten kızıyorum balıkesirspora.1nci ligde olması gereken bi şehir.sattılar geçmişte çok maç.anca yol kenarlarını otoparka çevirip,balıkesirspora yardım parası keserlerdi.
Neyse Başarılar Bal-Kes!

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takım bu sezon iddalı 2.Lig yolunda, sağlam transferler yapıldı, 3. lige fazla oyuncular var takımda, hele biri var ki İzmirspor'dan gelen Emre İşçiler, gerçekten izlemeye değer bir futbolcu.. şehir de kenetlenmiş durumda iyi sonuçlardan sonra.. İnşallah bi aksilik olmazsa 2. Ligde izliycez önümüzdeki sezon Bal-Kes'imizi...

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar... Bende bi selam vereyim dedim 2.5 senem okul nedeniyle Balkes'te geçti..Ne güzel günlerdi beee ama okuldan sonra gelmek h,ç nasip olmadı.. Keopsa, Limona ,gençnete falan giderdik.. Unutmuşum valla oraları SYAL'ın yanında Yurtta kaldım 1 sene sonra eve çıkmıştık milli kuvvetlerde...Hey gidi günler heyy :)

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb sinan..

balıkesir'den güzel anılarla ayrılmışsın anlaşılan o ki.. limonda bol bol king e okey oynamışsındır.. :D

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Bal-Kes'imiz ilk mağlubiyetini Bandırma deplasmanında aldı arkadaşlar bugün... :( 1-0