BALIKESİRLİ'ler, BAL-KES ler.. Biz de burada buluşalım...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabahtan gittim,hallettim işleri.Öz-Op a yaptırdım.Memnun kaldım.Bi tıkırtı meselesi ve lpg bakımı için yarın tekrar gideceğim.

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memnun kaldıysan sorun yok..

lpg için nereye gideceksin? gerçi farklı markalar için farklı yerler var, senin lpg ne? atiker falansa Dayıoğlu'na iyi diyolar.. diğer bir iki marka için de Asım Barlas var sanayide yine.. o da iyidir..

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende zavoliyi dayıoğlunda taktırdım ilk açıldığı zaman ama işçilikte biraz sorun yaşamıştım,hala oraya gidiyorum yinede iyiler.Öz-Op'u hiç tavsiye etmem çünkü çok pahalı hem parça hemde işçilik bakımından çok pahalı biyer.Balaban var o da opellere bakıyo orasıda iyidir tavsiye ederim.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah arkadaşlar,işleri hallettim.lpg içinde dayıoğluna gitmiştim.balıkesirde fazla alternatif yok açıkçası servis konusunda.öz-op da iyidi,ufak tefek bi iki defa daha gittim,hemen ilgilendiler,para falan almadılar.10bin bakımı,bujiler temizlendi,diğerleri değişti.130tl.

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ da değiştiyse iyi fiyat.. ben de 5-6 ay önce 125 e yaptırmıştım 10 bin bakımını şahin otomotivde..
geçmiş olsun hadi, halletmişsin işlerini..

hafta sonu burdaysanız buluşalım, oturalım bi yerlerde isterseniz.. ufaktan bi buluşma gerçekleştirmiş oluruz... ;)

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur Ümit neden olmasın biyerlerde oturur muhabbet yaparız güzel olur...

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam o zaman, cumartesi günü çalışmıyosan buluşalım yarın öğleden sonra.. tlf la haberleşiriz..

Yasin seni de bekliyoruz burdaysan eğer yarın...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana blk garajdan mesaj geldi,cumartesi akşamı için.
işte bu:
djokker´isimli üyeden Alıntı
xx MAYIS xxx C.TESİ xx:00 DA TOPLANTI VARDIR...TOPLANTIMIZ xxxxxxxxxxxxxxxxxx YAPILICAKTIR HERKES DAVETLİDİR......xxxxx.... İLGİNİZE SİMDİDEN TESEKKUR EDERİZ...detaylı bilgi: www.xxxxx.com burdanda takip edebilirisniz sizide aramızda gormek isteriz...

Gelmeye çalışacağım dedim ama cumartesi sabahtan Bursaya gideceğiz ailecek.pazar akşam dönerim.Haftaya haftaiçi buluşalım size de uyarsa.

Moderatörün son düzenlenenleri:

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit istersen cumartesi akşam blk garagenin toplantısına gidelim senle bakalım kimler var neler yapıyolar ne dersin? ;)

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi akşam şubeden bi arkadaşın düğünü var ya, orda olucam ben, ama sen katılıp bizi Balıkesirli opelcileri temsil edebilirsin orda.. ;)