balıkesir yardım.... çok acil...

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar balıkesirde araç muayenesi hala eski ususl mü yoksa tüv türk belası oraya da el attı mı?arabamızın muayenesini yaptıracaz bursa geçti balıkesir görünmüyor haritalarında geçti mi acaba bilenler yardımcı olursa çok makbule geçer... saygılar

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla geçmediyse bende gelirim senle..bu ay bitiyo muayene :(
kanka hiç balıkesirli yok heralde forumda cevap yok baksana... ben 16 kasımda yaptırdım opelinkini tüv e geçmeden ama arkadaşımın uno var onunkini yaptırcaz tüv de geçemez arıyoruz bolu da geçmeyen yer varmış bakalım...en olmadı oraya yaptırırız...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman Ben muayeneyi eski usul yaptırdım ? Görüklede bildiğin muayene istasyonunda, Bursada TUV istasyonu var ama eskisi gibi muayene de sürüyordu en son, ben 14 Kasım Cuma günü yaptırdım,sen onu bir daha sor istersen

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda balıkesirli var ama konu hakkında bilgim yok, tüv balıkesir için eleman ilanları görmüştüm insankaynakları sitesinde belkide başlamış yada kısa zaman içerisinde başlayacak olabilir..

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.tuvturk.com.tr/cont.asp?id=61

illere göre tüv türk temsilciliklerinin listesi var buraya göre henüz balıkesirde yok tüv türk.

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman Ben muayeneyi eski usul yaptırdım ? Görüklede bildiğin muayene istasyonunda, Bursada TUV istasyonu var ama eskisi gibi muayene de sürüyordu en son, ben 14 Kasım Cuma günü yaptırdım,sen onu bir daha sor istersen
berker abi 16 kasımda yaptırdım bende orda ama kapanmış yapmıyorlarmış artık:(

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda balıkesirli var ama konu hakkında bilgim yok, tüv balıkesir için eleman ilanları görmüştüm insankaynakları sitesinde belkide başlamış yada kısa zaman içerisinde başlayacak olabilir..
eyw serkan ordaki haritada kocaelide görünmüyor ama başlamışlar cuma günü başlamış....ondan emin olamadım...

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben balıkesirde ikamet ediyorum. bu ayın sonuna kadar eski usul kardeş. ama sıra da bi okadar çok tabii. bilgin olsun.