Bakima kalan km nerde yaziyor

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar bakima kalan km nerde yaziyor birde bazi gosterge ortadaki turuncu yer benim digerlerine gore farkli sebebi nedir hani kalan yakit mesafe vs hepsini gosteren bende onlar yok

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar bakima kalan km nerde yaziyor birde bazi gosterge ortadaki turuncu yer benim digerlerine gore farkli sebebi nedir hani kalan yakit mesafe vs hepsini gosteren bende onlar yok
Aracın menü kısmına girin. Orda kalan yağ ömrü yüzde şeklinde gösterir. Buda servis zamanını gösterir.

Azah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahsettiğiniz menü yapısı bende de yok. Model yılı ile alakalı olabilir. Benim aracım 2013 model. Sizinki kaç model?

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğiniz menü yapısı bende de yok. Model yılı ile alakalı olabilir. Benim aracım 2013 model. Sizinki kaç model?
Benim araba 2012 makyajsız model. Yol pc leri farklı olabilir. Ama mutlaka vardır iyi bakın derim.

mustafabeyoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yağ yüzde olarak gösteriyor . Kaça düşünce değişmeli

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben alışkanlık olarak %20 altına düştüğünde veya 10 bin kilometre üzerine çıktığımda değiştirmeye çalışıyorum.