bakım zamanımız geldi :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
merhaba arkadaşlar bakım zamanım geldi garantim bittigi icin aracımı özel servise götürecegim aracımın motor yagını da mobil 1 5/30 olarak değiştirmeyi düşünüyorum sizce doğru bir karar vermişmiyim ya da sizin tavsiyeleriniz neler yalnız önemli bir nokta daha önce hiç dışarıdan aracıma yağ almadım yağ alırken dikkat edilmesi gereken noktalar varmıdır teşekkürler

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ben de mobil 5 30 tam sentetik kullanıyorum. Gayet güzel bir yağ. Kapalı kutu yağ alın başka bir önleme gerek yok.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bakım zamanımız geldi :)

ben 15.000 km.de castrol edge 5/30 koydurmuştum bir sıkıntı yaratmadı ama arkadaşların tavsiyesi üzerine önümüzdeki ay 30.000 km. lik bakımda mobil 1 esp 0/40 koydurmayı düşünüyorum,

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaslar cahilligimi bagislayin ama bu yaglarda tarih falan oluyor mu

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim bakımda geldi. Bende kararsız kaldım özel servis GM koyuyoruz dedi başkasına gerek yok dedi ama bilemiyorum şimdi.
Bu arada senin ekranda yağ değişimi falan bahsetmiyordu Emrah ne zaman geldi yağ değişimi. Benimki ekranda biliyorsun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
ben 15.000 km.de castrol edge 5/30 koydurmuştum bir sıkıntı yaratmadı ama arkadaşların tavsiyesi üzerine önümüzdeki ay 30.000 km. lik bakımda mobil 1 esp 0/40 koydurmayı düşünüyorum,
Arada abarti fark yok.
Önemli olan hep ayni yağ kullanmak.
5/30 la devam edin bence

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Benim bakımda geldi. Bende kararsız kaldım özel servis GM koyuyoruz dedi başkasına gerek yok dedi ama bilemiyorum şimdi.
Bu arada senin ekranda yağ değişimi falan bahsetmiyordu Emrah ne zaman geldi yağ değişimi. Benimki ekranda biliyorsun.
abi ne biliyim gm bana pek sıcak gemiyor mobil sanki daha iyi gibi cevremden kime sorduysam herkez mobil 5/30 tam sentetik öneriyor.abi ben aracin km veya yılı dolmadan bakimini yaptiririm öyle bir takintim var

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben firmaların verdiği km yi kullanıyorum. Sonuçta bu yağlar ömrünü tamamlandıktan sonra çevreye zarar veriyorlar.