Bakım Yaptırmadan Önce Ammman Dikkattt!

hansel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Gün(15.12.12) Opel Corsa 1,3 CDTI Enjoy model arabamı 15 bin bakımına götürdüm... normal bakımın dışında klimayı temizllediler....(klimadan çürük peynir gibi koku geliyordu hemde arabayhı aldıktan 1 ay sonra) toplamda 500 TL ödedim....

Birde arabayı yıkamışlar.......
benim özene bezene sildiğim fırça vurmadıgım arabama fırça vurmuşlar her yeri kılcal çiziklerle dolu.....

firma yetkilisi kabul etti.. abi polisaj yaptırayım dedi... o şekilde sorununu çözerim dedi.....

benim 6 ay boyunca her cm2 sini silip yıkadıgım araba böylelikle serviste çizik yıgınına döndü....

Sakın arabanızı servis dahil hiçbir yerde yıkatmayın...

SERVİSİN ADI ADANA ONATÇA.... BİLGİNİZE ARZ EDERİM....

opelastra0044

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Servis kendi arabasına davrandığı gibi müşteri arabasına da davransa, kendi cebini düşündüğü kadar müşteri cebini de düşünse eminim hem müşteri hem de servis daha çok kazanırdı.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Demek ki özellikle bildirmek gerek benim aracımı sakın yıkamayın diye. Geçmiş olsun.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bu Gün(15.12.12) Opel Corsa 1,3 CDTI Enjoy model arabamı 15 bin bakımına götürdüm... normal bakımın dışında klimayı temizllediler....(klimadan çürük peynir gibi koku geliyordu hemde arabayhı aldıktan 1 ay sonra) toplamda 500 TL ödedim....

Birde arabayı yıkamışlar.......
benim özene bezene sildiğim fırça vurmadıgım arabama fırça vurmuşlar her yeri kılcal çiziklerle dolu.....

firma yetkilisi kabul etti.. abi polisaj yaptırayım dedi... o şekilde sorununu çözerim dedi.....

benim 6 ay boyunca her cm2 sini silip yıkadıgım araba böylelikle serviste çizik yıgınına döndü....

Sakın arabanızı servis dahil hiçbir yerde yıkatmayın...

SERVİSİN ADI ADANA ONATÇA.... BİLGİNİZE ARZ EDERİM....
geçmiş olsun fiyat baya pahallı ben 375 tlye halletmiştim 10 bindeyken benimde aynı şekilde oldu birde öküz herifler karter korumanın cıvatasını tabancayla sıkıp diş kaptırmışlar az uğraştırmadılar bu bakım da kimin yaptığını bilsem gidip kafasına atıcam cıvatayı birde polen filtresini düzgün takamayıp ağaç yaprağı kaçmıştı fana garantiden sıfır ön konsolun altındaki tertibat değişmişti

zafer26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun fiyat baya pahallı ben 375 tlye halletmiştim 10 bindeyken benimde aynı şekilde oldu birde öküz herifler karter korumanın cıvatasını tabancayla sıkıp diş kaptırmışlar az uğraştırmadılar bu bakım da kimin yaptığını bilsem gidip kafasına atıcam cıvatayı birde polen filtresini düzgün takamayıp ağaç yaprağı kaçmıştı fana garantiden sıfır ön konsolun altındaki tertibat değişmişti
gecmıs olsun

hansel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkkürler... Güneyde Servis işini kim iyi yapıyor acaba...?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste her defasında fırçasız olarak aracım yıkanır:D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim yetkili servislerin neden atölye içine araç sahiplerini almadıklarını bundan sonra anladım

Çağatay o servis alanına müşteri almama olayı tamamen iş güvenliği yasaları ile ilgili.Opel servisleri açısından söylemiyorum genel olarak uygulama bu yani.Bakma biz tamircilerde liftteki arabanın altına bile giriyoruzda yasaya göre yasak yani.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağatay o servis alanına müşteri almama olayı tamamen iş güvenliği yasaları ile ilgili.Opel servisleri açısından söylemiyorum genel olarak uygulama bu yani.Bakma biz tamircilerde liftteki arabanın altına bile giriyoruzda yasaya göre yasak yani.

Buna katılıyorum , şu an iş güvenliği eğitimi alıyorum bunların üstünde çok duruluyor. Fakat bunun şöyle bir çözümü var. Bekleme salonlarını servise bakan yerlere yaparlarsa ve bu alanların servise açılan kapısı olmazsa , hem iş güvenliği yönetmeliklerine uyulmuş olur hem de müşterinin içi rahatlar.

Bu arada izmirde de bi tanesi böyle yıkıyor arabayı. Fırça çektim ama nafile polisaj yapmadılar. :(