Bakım yaptırdım, Dizel Antifrizi aldım, bilen kullanan var mı?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman yarrabi bu nasıl bir ege şehridir, -5,-10 olsa anlayacağım -29 nedir yahuu, ankarada bile olmuyor böyle bir soğuk, böyle bir havada yakıtın donmasını çözseniz bile, yollar çok tehlikeliridir nasıl araba sürüyorsunuz, hatta onu geçtim nasıl nefes alıyorsunuz?

Soğuğa sormuşlar nerelisin diye, "Erzurumluyam gardaş" demiş, "emme Afyon'da yaşeyon"... :D

gece -32c'yi gören arkadaşlar var hocam... Geçen kış mazot dondu çalışmadı araba... benzin katmıştım arabaya 5 TL lik tam dolu depoya hakkaten işe yaramıştı... aküyü yemiştim birde çalıştırcam diye pelte gibi mazotu... filtre tıkanmıştı... değiştirdik aküyü, filtreyi vs.
Yollar zaten baya bir uzun süre kapalı kalmıştı hocam... Açılınca devreye biz girmiştik :D

dscn6068.jpg

dscn6070p.jpg

dscn6077.jpg

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün -12 c falandı, depoyu fulleyip dizel antifirizini ekledim, gece bi indim -11 civarı (hiisedilen -20c) çalıştırdım arabayı sıkıntı yoktu, sabah da -10 da yine çalıştı... bu gece en önemli gece... -16c yı falan görecekmiş... bu geceyide atlattık mı sorun yok sonrasında hava sıcaklığı artıyor gözüküyor...

Dün geceden bir kare... Afyon > Erzurum :)

sc20130108223022.jpg