Bakım Fiyatları

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende özel servise gidiyorum sürekli hiç sorun yaşamadım.fiyatlar gayet iyi.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 ytl işçilik alan adamdan ben biraz çekinirim şahsi fikrim :(
Ben fiyatı(bujiler hariç) telefonla başka bir esnaf aracalığı ile almıştım. Bunun için faturada böyle bir ayarlama yapılmış olabilir tam bilmiyorum.

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Bugun yıllık bakım yaptırdım Bana uygun geldi fiyat. Ankara OPAN. Araç Corsa C 1.2..
Değişenler: yağ,yağ filtresi,polen filtresi, hava filtresi,yakıt filtresi, antifiriz.
Ek malzeme:enjektör temizleyici katkı, yağ katkısı, cam suyu,balata temizliği.
İşcilik : 54 YTL

Toplam fiyat: 196 YTL

Kaporta servisiinde tüm kapı ve bagaj ayarları, yağlanması.. Araba tangır tıngır gidiyordu. Bir sessizlik oldu sormayın:D.Tek gelen ses amortisörlerden. oda opelin dikeni artık..

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yetkili servis.Fason ustalar yapar bozulur,ikinciye git yine para alır.Ama servis parça garantisi veriyor
Ya neden genelleme yapılıyo anlamıyorum biz şahsen yaptığımız işin arkasında duruyoruz vede garantsini bizde veriyoruz yaptığımız için genelleme yapmayalaım

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün yarın yıllık bakım yaptıracağım.ilk olacak. nelere dikkate etmeliyim arkadaşlar..corsa 1.3 cdti easytronic

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
bende bugün yarın yıllık bakım yaptıracağım.ilk olacak. nelere dikkate etmeliyim arkadaşlar..corsa 1.3 cdti easytronic

Ankarada Servisler çok ilgili değil. Bununn için gittiğin servise dikkat. Ben daha önce OPAL'a gitmiştim, memnun kalmadım.Şikayetlerimi gideremediler ve 1 gun araç orada kaldı.
Dün OPAN'a gittim. Hem ucuz(kampanya var), hem kaliteli, hem kısa surede bitti, hemde tüm şikayetlerim giderildi.

Bekleme salonunda; tavla, bilardo, içecekler, LCD TV mevcut. dışarıda ise gezecek alanı geniş. G2 ikinci el araç parkı guzel. falan filan.

Gideceklere tavsiye ederim OPAN'ı. keşke reklam parası alsaydım adamlardan, çok övdüm.:D :)

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 ytl işçilik alan adamdan ben biraz çekinirim şahsi fikrim :(

Şahsi fikrin zamanla değişir, yukarıda yapılan işe göre adam para almış ne var bunda. Zaten yağı, filtreleri de kar marjı koymadan satmıyo ki. Yani ondan da para kazanıyor. 20 dk da da bitiyor. 100 ytl alan daha fazla bi iş yapmıyo. Emin ol en fazla balatalara sprey sıkar. Arkadaş 140 dedi fakat 120 verdim diyor. İyi yapmış. zaten GM bujileri 30 ytl ye yağı (GM 10W-40) 36 ytl ye satıyorlar, onu kurtarmış.
selamlar..

mehmeteminguneri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arabamı 1ay önce aldım daha 6000de.ilk bakım 15000 de yada yılını dolduruncaymış.bu ilk bakımda nelere bakılıyor.sadece yağ ve suyumu yoksa başka 1şeylerde varmı beni aydınlatırsanız sevinirim.bide ben ankaradayım hangi servis daha iyi.çünkü bazı arkadaşlarım bana her servisin ayrı fiyat çektiğini felan söyledi.sizce hangi servis?