Bakarsaniz Sevinirim..

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar arkadaslar 97 model 1,6 16v f kasa astra aracım var.bu sitededki arabayı almak istiyorum. eğer araç sahibi kabul ederse takas yapacam bu benim arabamın üstüne nekadar vermeliyim makul olan fiyat nedir sizce yardım edermisiniz.ona göre görüşme yapacam.tesekkürler..
http://arabam.e-kolay.net/ikinciel/d...px?sid=1362187

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
en fazla 2000-2500 ytl teklif et bence, tabi senin de aracın orjinalse...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
iyi akşamlar arkadaslar 97 model 1,6 16v f kasa astra aracım var.bu sitededki arabayı almak istiyorum. eğer araç sahibi kabul ederse takas yapacam bu benim arabamın üstüne nekadar vermeliyim makul olan fiyat nedir sizce yardım edermisiniz.ona göre görüşme yapacam.tesekkürler..
http://arabam.e-kolay.net/ikinciel/d...px?sid=1362187

fiyat için bişey diememde kmsi daha az...ilk kullanıcıdan filan bi vectra bulsan çok daha ii olur

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takas olursa 1-1.5 milyardan fazla verme

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Araç Lpg Li.benim Aracimda Lpg Yok Lpg Taktirmaktansa Lpg Parasini Verip özellik Olarak Daha üst Model Die Düşündüm.tesekkürler Arkadaslarrr Sağolun Bilgileriniz Için..

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Senin aracının durumunu bilmeden o aracı görmeden bişi söylemek zor.. Bence önce kendi aracının piyasasına bak sahibinden.com dan sonra bu araçların piyasasına bak. Kafanda fikir oluşsun eğer fiyatı makul geldiyse arabayı görmeden pazarlık yapma.. Ayrıca bu konu sanırım yanlış yerde teknik servis burası :D

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanliş Yer Haklisin özür Dilerimde Ama En Hizli Cevap Burda Verilio Sorularima Ilgili Arkadaslara Tesekkür Ederim Tekrardan

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Araç Linkte Var Görebilirsinn.bide Nasil Bu Arabalarr Alinabilir.dimiopelden Pek Bi Bilgim Yok çünkü 1senedir Opel Kullaniorumm Memnunum Ama Genede Sorayim önceden Toyotam Vardi.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben daha önce toyota ve nissan kullandım ikisi de 2. eldi. Sanayi yüzü görmedim ikisiylede. Bu tigaryı aldığım günden beri uğraşıyorum, Ama bu benim arabamın bakımsız olmasından kaynaklanıyor tabi.. Benim şimdiye kadar gözlemlediğim şey opele bineceksen arabana kulak vericeksin.. yoksa o sana sağlam serviis faturası veriyor.