Bahar geldi klimadan yine küf kokusu geliyor.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlardaki klima ısıtma yapmaz. Motor sıcaklığını kullanır. Klimayı açıp sıcağa getirdiğinizde farklı olarak ortamdaki fazla nemi alırsınız sadece.

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın klimayı soğuk kademede çalıştırdıktan sonra sıcak kademede çalıştırmayın; yine soğuk derecede ancak klima devre dışı iken çalıştırın 5 dk gibi kısa süre ; soğuk sıcak farkı yüksek olduğundan dolayı bırakın havalandırma borularını ızgaralar bile su içinde kalıyor ki zaten kokuyu da o su yapıyor.

bauhaus dan liqui molly marka klima dezenfekte spreyi alın ( 39 tl gibi bi fiyat) yazı başında ve yaz sonunda onu uygulayın kokudan kurtulun

Otomatik klimalı astra kullanıcısıyım. geçtiğimiz yıllarda bahsettiğiniz uygulamayı yaptıktan kısa süre sonra klimamın yön kontrolü bozuldu. ben ekrandan ortaya üfleme seçiyorum ekran tamam ancak yön değişmiyor gibi sorunlar doğdu. doğrudan uygulamaya suç atmamak gerekli beklide bozulacağı vardı denk geldi.

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Servisi'nde klima bakım kampanyası var sanırım 89 tl My opel öyle diyor. Kampanyadan faydalananilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

salihsavas06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima dezenfekteki spreyi sıkin koku filan kalmaz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
würth klima dezenfekte spreyi uygulayarak hava kanalı ve araç içindeki gözle görünmeyen bakterileri öldürüyor hem kendi sağlığımız ve çocuklarımız için her sene yapılması gerekir

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik klimalı astra kullanıcısıyım. geçtiğimiz yıllarda bahsettiğiniz uygulamayı yaptıktan kısa süre sonra klimamın yön kontrolü bozuldu. ben ekrandan ortaya üfleme seçiyorum ekran tamam ancak yön değişmiyor gibi sorunlar doğdu. doğrudan uygulamaya suç atmamak gerekli beklide bozulacağı vardı denk geldi.

Aynisi basima geldi. Yon kontrolunu yapan motor bozuldu derken bir sure sonra duzeldi. Spreyi havalandirma kanallarindan sikma yerine polen filtresinin kanalından evaporatore direk uygulamayi dusunuyorum bir dahakine.