Bagaj'i işiklandirdim

jaws35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
eline sağlık güzel olmuş kabloları döşemenin içinden götürürsen daha iyi olur

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kabloların sarkması falan biraz emanet durmuş. Pandizotun kenarındakiler devamlımı yanıyor? Bi Corsa vardı forumda pandizotun altına yerleştirmiş sarı ledleri daha orjinal olmuştu. Yinede emeğe saygı;)

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kabloların sarkması falan biraz emanet durmuş. Pandizotun kenarındakiler devamlımı yanıyor? Bi Corsa vardı forumda pandizotun altına yerleştirmiş sarı ledleri daha orjinal olmuştu. Yinede emeğe saygı;)

arkadaşlar kaplolar sarkmıyo o kabloları gormen ıcın egılıp bakman gerekıyo ben onların hepsıni yapıştırdım .fotodo ole duruyo ama bagajin icine kafanı sokman lazım kabloları gormek icin e kımsede kafasını bagaja sokacak halıyokya :D bitek elektırıgı aldıgım yerden bıraz fazla kablo gecıyo onada mecbur kaldım delmek ıstemedım arabayı ıcım acır yoksa

G

GeneraL

Bilgi Girilmemiş
ya keşke bunu self serviste açsaysın daha ii olmasmıdı

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş eline sağlık. bende bunun aynısını pedalların altlarına yapmayı düşünüyorum. o da çok güzel oluyo. boş bi zaman bulabilirsem!

abi bence yaptırma bi arkadaş yapmıştı çok dandik duruyo:Dama yinede zevkler ve renkler tartışılmaz:)

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş. nereden temin edebiliriz?

ben ekingen elektronıkten aldım hazır dırecli yapmiş adamlar hıc ugraşmıyosun artıyı eksıyı baglanmı yanıyo :D tanesını 2.5 tlye aldım uzerınde 5 tane led var

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş eline sağlık. bende bunun aynısını pedalların altlarına yapmayı düşünüyorum. o da çok güzel oluyo. boş bi zaman bulabilirsem!

abi bence yaptırma bi arkadaş yapmıştı çok dandik duruyo:Dama yinede zevkler ve renkler tartışılmaz:)
ben bunu koltuk altlarına yapicam cakmaklıktan elektırık alıp parkları yaktıgında onlarda yanıcak busayede :D