Bagaj Pandizotu çöktü çökecek yardım ?

dogan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Corsa aracımı satıp opel astra araç aldım daha yeni ve aldığım kişi biraz sıkıntılı araca tesisat yapmış ama orjinal bagaj pandizotuna yüklenmiş ve çökme yapmış ve git gide sarkıyor daha önce pandizot yaptırmadığım için nereye ve neye göre sipariş vereceğimi bilmiyorum önerileriniz varmıdır birde bu kolonları dağıtabilirmiyim acaba aracıma hepsi yan yana pek güzel durmuyor tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum açıkcası buyrun aracın konusu geçen resimler :confused::(

http://i.hizliresim.com/eoR7N2.jpg

http://i.hizliresim.com/xAdJ8X.jpg

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşım buna ya alttan destek yaptırcan yada aynı ölçülerde mdf den yeni bir pandizot yaptıracan

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla istanbulda olsan bir arkadaşa yönlendirirdim seni. bizim corsadada sarktı . düğünde birisi ne koyduysa ortasından bel vermişti. 100 liraya yaptırdık açılı hemde kolon ve mid baslar var. işçiliği çok güzel. çokta efendi birisi...

dogan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Netten bakın guven pandizot her araca uygun bıre bır elinizdeki mazemelerle mdf yapıyolar

Yaptırayım yaptırmasınada peki bu kolon ebatları felan nasıl olacak gelen pandizotta delikler standartmı açıkta birşey kalmasın ?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:35 ----------

valla istanbulda olsan bir arkadaşa yönlendirirdim seni. bizim corsadada sarktı . düğünde birisi ne koyduysa ortasından bel vermişti. 100 liraya yaptırdık açılı hemde kolon ve mid baslar var. işçiliği çok güzel. çokta efendi birisi...

Herşeyi kendisimi yapıyor üstad ? ben elektrik işinden anlamam fazla ben kocaelideyim istanbul uzak değil gidilebilir aslında

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
En ucuz ve en kolay yol; ağaç ürünleri satan bir yerden bir metrekare kadar 3 veya 5 mm.lik gardolap arkasında kullanılan ürünlerden alınacak, pandizotun üzerindeki tesisat çıkarıldıktan sonra bu ahşap ürün alttan pandizota monte edilecek, kolon yerleri yeniden oyularak tesisat monte edilecek. Bu yöntemle hem aracın orijinalliği fazla bozulmaz hem de uygulaması kolay ve ekonomiktir.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben birşey soracagım affınıza sığınarak konuyuda dagıtmak istemiyorum ama..

şimdi bu hoporlorleri pandizota yerleştirince ne değşiyor ? arka koltukta oturan olursa kulağına ses cok yakından gelicek ve aşırı rahatsız eder..hep merak etmişimdir..hani araç tek kapı olsa anlarımda.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
HB aracım varken aynı şeyden ben de çok çektim. O zamanki aracımdaki hoparlörler hem büyük hem de kaliteli olduğu için oldukça ağırdı, çökecek korkusu ile üzerine bir şey koymazdım :(

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
şimdi bu hoporlorleri pandizota yerleştirince ne değşiyor ? arka koltukta oturan olursa kulağına ses cok yakından gelicek ve aşırı rahatsız eder..hep merak etmişimdir..hani araç tek kapı olsa anlarımda.

Birşey değişmiyor, hatta rezil oluyor. Araç içi ses sisteminde ön sahne önemlidir, o da olabildiğince önde ve yanlarda hoparlör olursa güzel olur. İdeali ön cam kenarı sütunlara tiz ve midrange eklemek ve açılarını ön yolcu veya yolculara göre ayarlamaktır.

Ben sizin yerinizde olsam hepsini söktürür, çıkma orjinal pandizot alıp takardım.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta eskıden ucurtma yapılan cıtalar vardı ya hanı onların kalınlarından bul yada mdf den onun gıbı 3 4 cm e 2 cm kalınlıgında cıta kestır 3 4 parca 2 sını boydan 2 sını yan 2 sınıde ortaya olmak uzere alttan sıyah akıllı vıda ıle vıdala vıdaları ustten alta dogru at cıtaların bırlesım noktalarınada vıda at sapasaglam olur bı dahada bıssey olmaz merak etme