bagaj lambasını sökerken şase yaptım

Ali ardıç

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhabalar konuyu hortlatıyorum ama benzer durum bende de var. Yeni sofit led ampul aldım taktım ancak bagaj lambası yanmıyor. Araç içi aydınlatmalar ise çalışıyor dolayısıyla sigorta değil. Bu lambanın tesisatına nerden ulaşabilirim bagajda bi yerleri sökmem gerekir mi?
Araç: Astra H Sedan
Arkadaslar Corsa c içinde sigorta kutusu varmı bagaj lambasını degiştirirken sase yaptı iç aydınlatmaların hepsi gitti motor kısmındaki sıgortalarda sıkıntı yok sorun nereden olabilir

Ali ardıç

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Corsa c içinde sigorta kutusu varmı bagaj lambasını degiştirirken sase yaptı iç aydınlatmaların hepsi gitti motor kısmındaki sıgortalarda sıkıntı yok sorun nereden olabilir

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aracınızın kitapçığı varsa, sigorta kutularının yerlerini, hangi sigortaların, hangi tesisata ait olduğunu kitapçıkta bulabilirsiniz. Kullandığım araçta 3 farklı sigorta kutusu var. Anlık şase oluşunca enerji kesiliyor, bir süre sonra normale dönüyor ama şase sürekli ya da uzun süreli oldu ise sigorta atıyor.

Eren27

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
elinle koymuş gibi tarif ettin teşekrler. atık sigorta ta kendisi, gün içinde yenisi ile değiştirirm.
şöyle bir durum söz konusu, kullanma klavuzunda f13 nu.lı sigortaya herhangi bir açıklama yapmamış boş geçmiş, bende o sigorta yerinin dolu olduğunu farketmedim bile, kullanma klavuzundaki açıklamalar yetersiz kalmış.
teşekürler. saol
Usta hangi sigorta f13 sigorta yeri boş benimkinde

Eren27

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bagaj lambasını sökerken şase yaptı iç aydınlatma km ibre teyp dörtlü sinyal çalışmıyor acil yardım edin