Bagaj kapağında titreme sesi

İlkdefaopel

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel astra g kasa sedan 2006 model aracım var. Rölantide çalışırken arka bagaj kapağı çok titriyor ses geliyor titreme sesi. Nasıl cozum sağlayabilirim. Sanayide hangi ustaya götürmem kaportacıya vs mi teşekkürler

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam merhaba, bagaj kapağında 2 tane ayar takozu vardır. onların ayarlanması lazım. Herhangi bir kaportacı çok rahatlıkla halleder. 2-3 dk bir iş. Tabi araçta arka kısımdan ağır bir darbe vs. yoksa.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

İlkdefaopel

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam merhaba, bagaj kapağında 2 tane ayar takozu vardır. onların ayarlanması lazım. Herhangi bir kaportacı çok rahatlıkla halleder. 2-3 dk bir iş. Tabi araçta arka kısımdan ağır bir darbe vs. yoksa.
Merhaba hocam ayar takozlarıyla ayar yaptım. Kilidin Demirini izole bantla sardım olmadı yinede çözülmedi sorun

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İnternette ince fitiller satılıyor...Kapı fitili tarzı...Bunlardan alıp deneyebilirsiniz...

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba hocam ayar takozlarıyla ayar yaptım. Kilidin Demirini izole bantla sardım olmadı yinede çözülmedi sorun
Hocam bağaj kapağının iç tarafında plastik bakalit kaplama var mı ? şayet rölantide titreme genelde hep o bakalitten kaynaklı oluyor. ben rolantide olduğunu görmemişim. birde ona bakın. benim astra h de vardı benzer sorun. bakalitin kelepçesi kırılmış yeni alıp taktım bir daha ses gelmedi.

İlkdefaopel

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba hocam sorunu buldum su zimbirti ses yapıyormuş pas sökücü siktim montaj yapmadan önce altına izole bant yapıştırdım fln ses gitti tamamen

50BE6A94-2294-42A3-ABB6-86B1F0947982b07c08be90ae6b09.jpg

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve İlkerhg