Bagaj ıslanıyorrr.

karahan2250

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımda çok kötü koku geliyordu. Yaptığım araştırmada bagajda halının sol ALT köşesinin ıslak olduğunu gördüm....aracım tüplü, hafif terleme yapıyor kendi üzerinde. Islanan bölgede sadece tüpün egsoz borusu geçiyor..Çok ilginç bir durum, sol alt köşe ıslanıyor, ama ne yanları, o bölgenin hemen üstü, ve bagajın hiçbiryeri ıslanmıyor.Bu ne biçim iş anlamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim..

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim G kasada da bagajda belli bi yerde ıslanma vardı,ve bi türlü bulamamıştım nasıl nerden geldiğini,en son bagajda ıslanan tarafında bagaj kaplamasını söküp ucuz tuvalet kağıdından alıp(1 tl ye 8 rulo :D) heryere kağıt serptim,ve yıkattıktan sonra suyun nerden geldiğini o sayade tespitedebildim,sizde ucuz kağıttan bulup şüpheli bölgedeki kaplamaları söküp bu şekilde bi deneyin...

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectrada bagajdan su alıyordu komple söktüm, fitilin içine silikon bastım bagaj kapağının seviyesini ayarladım kesti su almayı

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende fitilin etrafını tuvalet kağıdı dolamıştım özellikle sarı renk olanını almıştım ki su geldiğinde renk değişimi belli olsun diye,fitilin altına sıkışıtrabilrsin kağıtları bi öyle test edinki aklınızda soru işareti kalmasın

karahan2250

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bakın benim bagajın içi su almıyor, içinde serili olan halının sol ALT köşesi su alıyor.Bu su alttan mı çıkıyor yukarı anlamadım.........

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka tamponun orda havalandırması var sizden öncek sahibi kapattıysa nemlenme yapabilir bizimkide yapıyor bende poşetliği açık bırakıyorum ıslaklık falan olmuyor...

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka tamponun orda havalandırması var sizden öncek sahibi kapattıysa nemlenme yapabilir bizimkide yapıyor bende poşetliği açık bırakıyorum ıslaklık falan olmuyor...

Aha :D ben komple bagajı söktüğümde o delikleri görmüştüm amma haşattılar,bende sevabına aldım kola kapaklarının içindeki o mavi nylonu kodum üstüne tam denk geliyo,bide üstüne capon döktüm ne hava ne su giriyo gari:) ama terlemede kokuda yapmıyo:cool:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla havaların bir sıcak birde soğuk olduğu dönemde lpg tankının üstü su damlacıkları doluyo biz komple kapattık toz toprak ne varsa giriyordu silikonla bir parça deri koyduk ondan terleme yapıyordu...