Bagaj çantası hk

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bagajda temizlik ürünleri vs koymak için çanta arıyorum tavsiye edeceğiniz bunun için ürün varmı normalde spor bir çanta kullanıyorum oda üzerine eşya koyunca içindeki temizlik ürünlerini eziyor fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

octinum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim, tavsiyeyi verdik ama kendimiz kullanmadık, kullanan söylesin iyi miymiş kötü müymüş... :) Kendime almayı düşünüyorum ben de. Aynı şekilde, boyutundan emin olamadım.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu ne gerenk var para verip almaya...
bir tane orta halli peesküvit kutusu koyun olsun bitsin..ben onun içine bezleri sığdıramam:)
mesela bir sayayım koli içeriğini,
sprey olarak 1lastik parlatıcı 2 konsol temizleyici 3 bakalit parlatıcı 4 cam sil 5 hızlı cila :D
e bunun normal cilası var,paspas fırçası var 3-4 tane sünger var,şampuan ı var bir iki tane ampul bir iki basit takım 2-3 tane bezi var kasaturası var sukut füzesi var....varda var :D

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu ne gerenk var para verip almaya...
bir tane orta halli peesküvit kutusu koyun olsun bitsin..ben onun içine bezleri sığdıramam:)
mesela bir sayayım koli içeriğini,
sprey olarak 1lastik parlatıcı 2 konsol temizleyici 3 bakalit parlatıcı 4 cam sil 5 hızlı cila :D
e bunun normal cilası var,paspas fırçası var 3-4 tane sünger var,şampuan ı var bir iki tane ampul bir iki basit takım 2-3 tane bezi var kasaturası var sukut füzesi var....varda var :D

Hocam maşallah sende de yok yokmuş :) aslında benimde Siğmama ihtimali var bir yandan yapı marketlerde plastik kapaklı kutu satıyorlar onlardan mi alsam diyorum

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam ne ara aldı bilmiyorum ama arabayı aldığımızdan beri var.Çok kullanışlı bir ürün.Kenardaki döşemeye direk yapışıyor.

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam ne ara aldı bilmiyorum ama arabayı aldığımızdan beri var.Çok kullanışlı bir ürün.Kenardaki döşemeye direk yapışıyor.

Boyut nasıl arkadaşım yeterli mi?