Bagaj Amortisörü Nasıl Değişir...

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Arkadaşlar Bugün Bagaj Kısmından Ses Geliyodu Ve sesin Kaynağı Sol Bagaj Amortisörü imiş  İkisinide Değiştirmek istiyorum değiştiren ya da değiştirilirken gören varmı Bizim değiştirilebileceğimiz birşeymi Yardımlarınızı bekliyorum..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj Amortisörü Nasıl Değişir...

Geliştirme Takımı'ndan onurody kumandadan açılabilen bagaj kapağı projesinde sanırım o amortisörleri söküp ters bağlamıştı, konuyu görmezse pm at istersen, kesinlikle o bilir nasıl yapılacağını.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mrt54 link' Alıntı:
Arkadaşlar Bugün Bagaj Kısmından Ses Geliyodu Ve sesin Kaynağı Sol Bagaj Amortisörü imiş   İkisinide Değiştirmek istiyorum değiştiren ya da değiştirilirken gören varmı Bizim değiştirilebileceğimiz birşeymi Yardımlarınızı bekliyorum..
Ses yapıyorsa değiştirenize gerek yok. Biraz gres yağı kumaşa sür ve bununla amortisörün içeri giren çubuklarını sil. Sesin kesildiğini göreceksin.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Arkadaşlar Bugün Bagaj Kısmından Ses Geliyodu Ve sesin Kaynağı Sol Bagaj Amortisörü imiş   İkisinide Değiştirmek istiyorum değiştiren ya da değiştirilirken gören varmı Bizim değiştirilebileceğimiz birşeymi Yardımlarınızı bekliyorum..

Tıkırtı şeklinde bir ses mi bu?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
ya ben sana boşuna demiyorum gel ben 2 dk da değıştıreyım o amortısorlerı  rasta_occasion onları değıştırmek çocuk oyuncağı bunu sen bıle halledebılırsın

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Yok Hayır Sol Amortisörün kafasında boşluk var bagajı sallayınca lok lok  ses yapıyo sağ amortisorde boşluk falan yok taş gibi ama sağ alt kısım boşluk var kafası bozulmuş o da giderken ses yapıyor iyi hoş buraya kadar herşey bizim bagaj amortisörlerinin muadili daha çıkmamış orjinlin tanesi 149 TL :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

CALİBRA BG link' Alıntı:
ya ben sana boşuna demiyorum gel ben 2 dk da değıştıreyım o amortısorlerı  rasta_occasion onları değıştırmek çocuk oyuncağı bunu sen bıle halledebılırsın

Abi Sen Yine Teorik Olarak Anlat Bakalım Bana :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Yok Hayır Sol Amortisörün kafasında boşluk var bagajı sallayınca lok lok  ses yapıyo sağ amortisorde boşluk falan yok taş gibi ama sağ alt kısım boşluk var kafası bozulmuş o da giderken ses yapıyor iyi hoş buraya kadar herşey bizim bagaj amortisörlerinin muadili daha çıkmamış orjinlin tanesi 149 TL :D
ya bende bır olay var sandım kafaların oynaması normal sen dua et de bagaj kapağı kafana duşmesın eğer amortısorler kapağı kaldırıyorsa ve havada tutuyorsa sorun yok demektır

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Abi Sol Taraf oynuyo Sadece Sağ Taraf oynamıyo O da ses yapıyo Ses Takıntım Var Buda Beni Feci Şekilde Rahatsız Ediyor Akşam 6 da gelicek bakalım muadil bulduk ya olucakmı bakalım :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Abi Sol Taraf oynuyo Sadece Sağ Taraf oynamıyo O da ses yapıyo Ses Takıntım Var Buda Beni Feci Şekilde Rahatsız Ediyor Akşam 6 da gelicek bakalım muadil bulduk ya olucakmı bakalım :D
sen o amortıssorlerı değıştırsen yenılerıde bır kac ay sonra yıne aynı duruma gelıceklerdır merak etme