Bagaj amortisoru icin yardim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Yukarıdaki sorunların aynısı bire bir yaşıyorum. Farklı marka ürün aldım, sanayide boyunu 7mm kısalttım fakat nafile. Açılırken çok hızlı açıldığından menteşelere zarar verecek diye korkuyorum. Var mı bu sorun için tavsiyesi olan?
Orijinali kaç newton güce sahipse aynısını takın fazla güçlü taktığınız için bu sorun oluyor kolu kısaltmak çözüm olmaz

burakpinar

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Pistonu aldığım yer orijinalinin 470 newton olduğunu söylüyor. Orjilinalinin kaç newton olduğu hakkında biri yardımcı olabilir mi? Bagaj pistonunda kaç newton olduğu yazıyor. Orijinal pistonu olan biri bakıp söylerse sevinirim.

Son düzenleme:

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Pistonu aldığım yer orijinalinin 470 newton olduğunu söylüyor. Orjilinalinin kaç newton olduğu hakkında biri yardımcı olabilir mi? Bagaj pistonunda kaç newton olduğu yazıyor. Orijinal pistonu olan biri bakıp söylerse sevinirim.
Hocam ben 2 yıl önce değiştirdim dediğiniz gibi 470 nw civarıydı. Ben global amortisör almıştım. Gayette memnunum orjinalinden hiç farkı yok. Piyasada çok fazla çin malı ürün var. Bu tamamen amortisörün kalitesinden kayanklı sanırım. Mesala ön kaput amortisörümü yakın zamanda farklı bir marka aldım. Hiç memnun değilim. Denk gelirse global amortisör alacagım.