bady kit

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Merhaba arkadaslar aracima bady kit yaptirmak istiyorum bu konuda biraz yabanciyim yaptiran veya bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirlermi acaba internette biraz arastirma yaptim farkli modellerde ekler mevcut hangi modeller bizim araclara daha uyumlu olur yada yaptiran arkadslar ornek olarak aracinin fotosunu koyarsa daha aydinlatici olabilir aracim makyajsiz kasa

meerdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bady kit

17'' opc jant kalier boyama vede ama ozellıkler cıft katlı opc spoyler bunları mutlaka yaptır ondan sonra karsına gec ve ızle ben hala ızlemekten vaz gecemedım.harıka oldu fotoları atarım yakında ama bunları bı dene

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

*Body Kit yaptıran arkadaşlarımız sanırım 1000 TL gibi bir maliyetle yaptırdılar. Yanıt vereceklerdir :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

meerdogan link' Alıntı:
17'' opc jant kalier boyama vede ama ozellıkler cıft katlı opc spoyler bunları mutlaka yaptır ondan sonra karsına gec ve ızle ben hala ızlemekten vaz gecemedım.harıka oldu fotoları atarım yakında ama bunları bı dene
merakla fotolari bekliyorum

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Jantlara diyecek birsey yok jantlar harika yalniz spoyler biraz kaba geldi once eklerden baslamak istiyorum sonra opc jantlar olabilir teşekkurler

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com