[B]vectra B Teyp tavsıyesi Yardım [/B]

lusiand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakdaslar bana bı pionerr teyp markası soylermısınız bırde dıreksıyon kumandasına uyumlu olması gerek 2000 model cdx aracım var

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ne kadarlık bir bütçen var ona göre model önerebilirim. örneğin benim arabada kullandığım teyp pioneer 7450 sd modeli ben bunu 450 tl ye aldım geçen sene sanada tavsiye edebilirim. teyp de 12 farklı renk seçeneği de var buda arabanın ön konsolu ve iç aydınlatmasıyla çok güzel renk uyumu sağlıyor.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
direkt olarak direksyon kumandasına uyumlu bir teyp yok malesef. pıoneer ve sony marka teyplere ayrıdan kumanda aparatı takılarak direksyon kumandasını kullanabilirsin. bunun için detaylı bilgiyi forumda direksyon kumanda aparatı yazarak bulabilirsin.

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar, arkadaşların da belirttiği gibi direkt olarak aracınıza uyum sağlayacak bir cd çalar bulunmamaktadır. Direksiyon kumandanızı kullanmaya devam edebilmek için aparat kullanmanız şarttır. Ben aparatı w-r girişi olan Pioneer, Sony, Alpine, Kenwood, Blaupunkt ve JVC marka cihazlar için yapabiliyorum. Selamlar.
Arakdaslar bana bı pionerr teyp markası soylermısınız bırde dıreksıyon kumandasına uyumlu olması gerek 2000 model cdx aracım var