az önce kaza yaptım

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: az önce kaza yaptım

yildirim link' Alıntı:
Kasko tabii ki karşılayacak, benim belirtmek istediğim aracın durumuna üzülmediğimdi.

Bugün Odak'ta hasar danışmanları ile görüştüm, İşçilik hariç 43.000 liralık masraf varmış araçta. Tabii bu fiyat üzerinden kasko şirketine bir iskonto yapılacak ve onun üzerine de işçilik binecek, sanırım 40.000 lira gibi bir masraf çıkacak gibi duruyor.
aracın değerinin %50 sini geçince kasko şirketleri perte ayırıyor diye biliyorum.büyük ihtimalle aracınız perte çıkar

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
aracın değerinin %50 sini geçince kasko şirketleri perte ayırıyor diye biliyorum.büyük ihtimalle aracınız perte çıkar

Aynen kesınlıkle pert olacak aracınız

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi çok geçmiş olsun bu araç kesinlikle pert olur, Servis 25-30 dan aşağı masraf çıkarmaz buna.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
Kasko tabii ki karşılayacak, benim belirtmek istediğim aracın durumuna üzülmediğimdi.

Bugün Odak'ta hasar danışmanları ile görüştüm, İşçilik hariç 43.000 liralık masraf varmış araçta. Tabii bu fiyat üzerinden kasko şirketine bir iskonto yapılacak ve onun üzerine de işçilik binecek, sanırım 40.000 lira gibi bir masraf çıkacak gibi duruyor.

Yukarıda belirttiğiniz masraflardan sonra aracınız kesinlikle perte çıkarılır diyebiliriz.
Siz en iyisi yeni bir Astra bakmaya başlayın.  :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hava yastıkları sıcak gaz ile şişiriliyor, darbeyi yani kazazedenin temasını algıladığında da darbeyi emmek için sönmeye başlıyor. İşte bu sönme sırasında aracın içine o duman doluyor. Aracın hava yastığı patlamamış ama bu duman hissedilmişse çok büyük ihtimalle hava yastığı tertibatı hatalı. Yastığı şişirmeden gazı içeriye basmış.  

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Yukarıda belirttiğiniz masraflardan sonra aracınız kesinlikle perte çıkarılır diyebiliriz.
Siz en iyisi yeni bir Astra bakmaya başlayın.  :)

Bu sefer sport stil, afl+, navi600 düşünüyorum. Navi600 konusunda emin değilim ama.

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni aracı kasko yaptırırken kara listede olacağın için bi şahin parası isterler artık

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sem1903 link' Alıntı:
yeni aracı kasko yaptırırken kara listede olacağın için bi şahin parası isterler artık

Maalesef Sn. sem1903'ün dediği gibi yeni araçta kasko ücreti bir hayli kabarık olacaktır.
Bu ücreti aşağıya çekmek için, eğer mümkünse aracı ve kasko poliçesini Anne, Baba yada kardeş gibi güvenebileceğiniz bir yakınınızın üzerine alıp o şekilde kullanmak.  :)

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resmi polis raporunda karşı taraf %100 hatalı ama?

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sem1903 link' Alıntı:

Aynen öyle bana 2.750 tl fiyat çıkardılar, diğer aracım pert olduktan hemen sonra astraya aldığım fiyat.

Ama sigortacım 1 yıl kaza olmazsa sicil temizleniyormuş ve %30 hasarsızlık indirimi başlıyormuş dedi !!! Yani 1  yıl yüksek fiyat verirsiniz onuda vermem diyosan eşinin üzerine yaparsın aracı !