aynalı film mi siyah filmmi?

aynalımı siyahmı?

• en koyu aynalı

Oy: 10 22.7%
  • en koyu siyah

Oy: 34 77.3%

• Kullanılan toplam oy
    44
  • Anket kapatılmış .

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bİde Unutmadan !!!!
Bu Zİebart Olayi Nedİr?? Bende Fİlm Yaptiricam Arabama(koyu Sİyah Çİzİlmez) Bİlmek İsterdİm Anlamini????

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iceboy_003' Alıntı:
arkadaşlar 96 model astraya (rengi kum grisi) en koyu aynalı filmmi yoksa en koyu siyah filmmi yapıyım?kararsız kaldım..ankete açtım konuyu..düşünce ve yorumlarınızı paylaşın lütfen...(anket yukarda)

siyah kardeşim :rock

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34UZG50' Alıntı:
Bİde Unutmadan !!!!
Bu Zİebart Olayi Nedİr?? Bende Fİlm Yaptiricam Arabama(koyu Sİyah Çİzİlmez) Bİlmek İsterdİm Anlamini????

ziebart dediğimiz olay,arabaya ziebart marka cam filmi ve koruyucu film çekilmesidir.cam filmini anlatmaya gerek yok,fakat koruyu filmin mantığı,camın hiç bi şekilde bi darbe sonucu kırılmamasıdır,patlamamasıdır.çatlamalar oluşturur ama patlamaz cam.çekiçle vursalar bile kırılma olmuo.gayet faydalı bi olay yani anlayacağın..ama fiyatı biraz yüksek..tabi sadece cam filmi yaptırsan bile sanayide 250-270 ytl ye yaptırıcağın filmi ziebart da 300-350 den aşağı bulamazsın..koruyucu filmde girerse işin içine sen düşün işte fiyatı..;)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynalı çizilmez arka yanlar en koyu önler bir ton açık amerikan filmi yaptırdım....200 ytl...5 yıl garanti.

işte resim...

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah güzel olur !

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iceboy_003' Alıntı:
ziebart dediğimiz olay,arabaya ziebart marka cam filmi ve koruyucu film çekilmesidir.cam filmini anlatmaya gerek yok,fakat koruyu filmin mantığı,camın hiç bi şekilde bi darbe sonucu kırılmamasıdır,patlamamasıdır.çatlamalar oluşturur ama patlamaz cam.çekiçle vursalar bile kırılma olmuo.gayet faydalı bi olay yani anlayacağın..ama fiyatı biraz yüksek..tabi sadece cam filmi yaptırsan bile sanayide 250-270 ytl ye yaptırıcağın filmi ziebart da 300-350 den aşağı bulamazsın..koruyucu filmde girerse işin içine sen düşün işte fiyatı..;)

eyer polisle başım belaya girmesin diyosan onca para verecen kaliteli filme bide ceza ödeyip içim yanöasın diyosan ben orta siyah tavsiye ederim iç döşemelerin de koyu renk olursa zaten dışardan bakılınca çok daha şık bi görüntü oluyo içerden de özellikle yağmurlu havalarda senin görüşünü engellemiyo...

ben sırf bu kapkaç olaylarından dolayı arabama ön camda dahil komple amerikan emniyet (güvenlik ) filmi yaptırdım ömürboyu garantili orta siyah numarası m50 fenni muayeneden de bu şekilde geçtim....memur bunlar camın kendi rengimi dedi hayır dedim eyildi baktı ışık vuran yerlerden içi görünüyor dedi güzel olmuş orjinal gibi duruyo dedi...keşke herkes böyle yapsa ne o zifiri karanlık kendilerine de zarar görüş açılarını engelliyolar dedi ve imzaladı...:)

fiyatına gelince bursada bu konuda ençok tercih edilen hatta is. ankara .izmirden bile araç getirilen bi firma var ikizler oto cam belki duymuşsunuzdur ziebart ile aynı kalite filim kullanıyo ama fiyatı çok uygun herkes onu tercih ediyo....

ben önce ziebarta gittim emniyet filmine komple ön cam dahil 450ytl dedi ikizlere 300ytl ye yaptırdım ön cam dahil....( yaptırdığım tarih yaklaşık mayıs 2006 sanırım...şimdiki zamnlı fiyatını bilmiyorum tabi..:) )

şimdiden hayırlı olsun diyeyim yaptırınca güle gülew kullan inşallah özellikle öncamda da olmasının faydasını çok görüyorum tavsiye ederim...:good:

profilimdeki resimler yanıltmasın seni o resimler filim yaptırmadan önceydi..:)