Aykalım geçmiş olsun!!!

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sitemizin sevilen üyesi aykal arkadaşımız bugün ağır bir ameliyat geçirdi tümörlü bir böbreği alındı,şuan da durumu iyi doktorun ifadesi...ailesinden yanında olanlar var üç dört gün yoğun bakımda kalıcak ve inşallah o güçlü bünyesiyle birlikde bunu da atlatıp yanımıza katılacak tekrar geçmiş olsun aykalım...Aykal çabuk iyileş olm kız istemeye geldiğimiz de sensiz olmaz öpüyorum seni...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aykal geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Aykal, tez zamanda iyileşmeni,eski sağlık ve neşene kavuşmanı dilerim kardeşim

onurjuk

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam ameliyata girerken bile elinde 2 telefonla gitti bukadar arayan olurmu yahu :) Şuan durumu iyi ameliyat sırasında ufak bir kalp rahatsızlığı geçirdiği için yoğun bakımda ama çok daha iyi olacak allahın izni ile opelim.net ailesinede teşekkürler bütün gün aradınız mesaj attınız elimden geldiğince cevapladım şuan telefonları kardeşinde haberiniz olsun.

O hayat ile dalga geçti hep inşallah hepte öyle olacak doktoru bile bana olur ona hiç birşey olmaz çok sağlam bir bünyesi ve yaşama sevinci var dedi . Dualarınızı eksik etmeyin .

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aykal eski neşesi ile burda olucak..sadece biraz dinlenmesi gerekiyo;) sana ve ailene gecmis olsun dileklerimi sunuyorum.yapabileceğim bisey olursa her zaman yanında olduğumu da biliyosun Ayki..hadi gorusuruz dinlenmen bitince;)