Ayıp denen birşey var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://siyaset.milliyet.com.tr/kisi...t/siyasetdetay/14.02.2012/1502194/default.htm
Ben burda yorum yapmak istemiyorum... Eğer yorum yapmaya başlarsam kesin banlanırım....:mad::mad: Bu ülkede simit ayranla bile kahvaltı yapamayanlar varken bunlar kim oluyo da böyle bi kahvaltı yapma lüksünü kendilerinde buluyor acaba....

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten birazdan konuya yorumlardan kapanacaktır. ben hiç siyaset olan konunun bir kaç sayfa ilerlediğini görmedim...

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten birazdan konuya yorumlardan kapanacaktır. ben hiç siyaset olan konunun bir kaç sayfa ilerlediğini görmedim...
siyasi olarak bakmadım hiç olaya ki aralarında CHP'li 2 kişi de varmış.... bence bu konuda 1-2 sayfa ilerleme sağlayabiliriz :)

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''Gerçeği yansıtmayan ve taraflı söz konusu haberle ilgili hukuki süreç başlatılmıştır" denildi.'' haberden alıntı,,, ya bide sanki aralarında iki chp linin bulunması kusurunu kapatıyo gibi!!!

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır CHP'li milletvekili katılsın katılmasın konu ve gündem o değil ki; hepiniz aynısınız.Ayıp ya 699,98 TL'ye geçicen aileler var "kişi" demiyorum aile diyorum.Sizin kahvaltınız 1.000,00 TL. Ne diyeyim hakkımızda hayırlısı.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamlar maaşlarımız yetmiyo diye ağlanırken haklılarmış.... Böyle kahvaltıya maaş mı dayanır:D:D

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır CHP'li milletvekili katılsın katılmasın konu ve gündem o değil ki; hepiniz aynısınız.Ayıp ya 699,98 TL'ye geçicen aileler var "kişi" demiyorum aile diyorum.Sizin kahvaltınız 1.000,00 TL. Ne diyeyim hakkımızda hayırlısı.

linkteki habere bakarsan sanki asıl mesele CHPlilerin katılmasıymış gibi her satırda CHP li iki vekil deyip duruyo ve şu malum sıkışınca başvurulan gerçeği yansıymayan haber ve hukuki işlem mevzuu,,

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linkteki habere bakarsan sanki asıl mesele CHPlilerin katılmasıymış gibi her satırda CHP li iki vekil deyip duruyo ve şu malum sıkışınca başvurulan gerçeği yansıymayan haber ve hukuki işlem mevzuu,,

Olayı anladım abi ben. Zaten buna dikkat çektim.Olay Chp olayı değil ki? Olay bir milletvekilinin 1.000,00 TL'ye kahvaltı yapması. 2 Chp'li milletvekili katılsa ne olur katılmasa ne olur. Konu başka taraflara çekilmiş. Gündem değiştirilmiş sanki!

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuya şöyle bir açıklık getireyim. Bahsedilen miktar sadece kahvaltı parası değil. Salon kira ücretidir. Bu salon kira ücretine kahvaltı, masa ve sandalyelerin giydirmesi, konuşma yapılacağı için ses ve ışıklandırma sistemleri kurulması, salona özel personel ayarlanması ve bu salonun düğün salonu değil 5 yıldızlı lüks bir otelin salonu olması nedeni ile 20.000 TL'lik bir fatura bana göre normal. O salonu düğün içinde kiralasanız, toplantı içinde kiralasanız fiyat üç aşağı 5 yukarı aynıdır. Çünkü otellerde bu gibi organizasyonlarda tahmini gelecek kişi sayısı verilir ve ona göre ücret alınır. 200 kişilik fiyat alınıp 50 kişi katılırsa fiyat otomatik olarak kişi başı hesaba göre 4 katına çıkar. Bugün bir düğün salonu kiralasanız kaç TL ödeyeceksiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...